foto2.jpg

29 maja odbył się szkolny konkurs „Mam Talent”. Kilkunastu uczniów z różnych klas zaprezentowało swoje umiejętności i pasje. Oto wyniki zmagań: I miejsce – Maksymilian Dowhan z 4b i Aleksander Statkiewicz z 7a, II miejsce – Julia Guzek z 3a oraz duet: Gabriel Godek z 5a i Izabella Solecka z 7b, natomiast III miejsce: Lena Kuzia z 3a i Sara Skowrońska z 6a. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w dalszym rozwijaniu swoich talentów i zainteresowań!

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…