foto1.jpg

29 maja odbył się szkolny konkurs „Mam Talent”. Kilkunastu uczniów z różnych klas zaprezentowało swoje umiejętności i pasje. Oto wyniki zmagań: I miejsce – Maksymilian Dowhan z 4b i Aleksander Statkiewicz z 7a, II miejsce – Julia Guzek z 3a oraz duet: Gabriel Godek z 5a i Izabella Solecka z 7b, natomiast III miejsce: Lena Kuzia z 3a i Sara Skowrońska z 6a. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w dalszym rozwijaniu swoich talentów i zainteresowań!

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…