EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!


W Szkole Podstawowej nr 1, mimo trwającego strajku, egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem:

15-16-17 kwietnia 2019 roku

Uczniowie proszeni są o przyjście do szkoły na godzinę 815

Należy przynieść dowód tożsamości (legitymację szkolną lub paszport).

Do sali można wnieść 1-2 długopisy lub pióro z czarnym atramentem (niezmywalne), małą butelkę wody, na egzamin z matematyki dodatkowo linijkę. Wszystkie inne rzeczy komisja zbiera do pudełka przy wejściu i deponuje w sekretariacie do zakończenia egzaminu.

NIE WOLNO WNOSIĆ ŻADNYCH URZĄDZEŃ  ELEKTRONICZNYCH.

Wicedyrektor szkoły

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…