ZAWIESZENIE STRAJKU

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

uczniów (dzieci) Szkoły Podstawowej nr 1 i Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Rzeszowie

Szanowni Państwo,

informuję o zawieszeniu strajku od dnia 27.04.2019 r.

Jednocześnie informuję, że począwszy od 29.04.2019 r. (poniedziałek) zajęcia w szkole i punkcie przedszkolnym odbywać się będą zgodnie z planem lekcji.

26 kwietnia 2019 r. (piątek) dzieciom zostanie zapewniona opieka w formie dyżuru na świetlicy wraz z wyżywieniem.

Przypominam, że 2 maja 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno -wychowawczych.

1 maja i 3 maja są dniami ustawowo wolnymi od pracy i placówka będzie zamknięta.

Dyrektor szkoły

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…