Spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłorocznych klas I

ZAPRASZAMY RODZICÓW UCZNIÓW ZAPISANYCH

DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2019/2020

NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

4.06.2016 (wtorek), godz.17.00, sala 28

 

Program spotkania:

 

1. Powitanie przez dyrektora szkoły, przedstawienie wychowawców klas pierwszych.

 

2. Informacja nt. organizacji nauki w klasie pierwszej w roku szkolnym 2019/2020.

 

3. Oferta szkoły – prezentacja multimedialna.

 

4. Spotkanie z wychowawcami w salach.

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…