„Dlaczego warto oszczędzać?” - konkurs

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA – WORLD SAVINGS DAY

31 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Oszczędzania, który został ustanowiony w 1924 roku przez przedstawicieli największych europejskich banków po to, by promować ideę oszczędzania.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs na plakat promujący oszczędzanie (technika dowolna) nt. „Dlaczego warto oszczędzać?” Pod uwagę będzie brana oryginalność pomysłu oraz związek z tematyką. Podpisane prace (imię i nazwisko, klasa) proszę składać u nauczycieli matematyki do 8.11.19 r.

W ramach programu edukacji ekonomicznej realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w naszej szkole klasy 4 i 5 wezmą udział w projekcie „Kokosza, grosz do grosza!” promując wiedzę o oszczędzaniu.

 

 

received 464125864310085 resize 47

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…