„Dlaczego warto oszczędzać?” - konkurs

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA – WORLD SAVINGS DAY

31 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Oszczędzania, który został ustanowiony w 1924 roku przez przedstawicieli największych europejskich banków po to, by promować ideę oszczędzania.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs na plakat promujący oszczędzanie (technika dowolna) nt. „Dlaczego warto oszczędzać?” Pod uwagę będzie brana oryginalność pomysłu oraz związek z tematyką. Podpisane prace (imię i nazwisko, klasa) proszę składać u nauczycieli matematyki do 8.11.19 r.

W ramach programu edukacji ekonomicznej realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w naszej szkole klasy 4 i 5 wezmą udział w projekcie „Kokosza, grosz do grosza!” promując wiedzę o oszczędzaniu.

 

 

received 464125864310085 resize 47

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…