ZAPRASZAMY na „TEST O NIEPODLEGŁEJ”

Szanowni Państwo!!! 

 W dniu Święta Niepodległości, po uroczystościach miejskich, serdecznie ZAPRASZAMY na „TEST O NIEPODLEGŁEJ”, który odbędzie się ok. godz. 14.00 w Urban Lab Rzeszów (ul. 3 Maja 13, budynek Urzędu Miasta Rzeszowa). Do udziału zapraszamy całe rodziny. 

Test będzie miał charakter quizu przy użyciu telefonów komórkowych (Kahoot). Dla zwycięzców przewidziano upominki. 

 Bezpośrednio po teście zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. 

 Organizatorem wydarzenia jest I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie wspólnie z Urban Lab Rzeszów. 

 W imieniu organizatorów, 

 Piotr Wanat 

 Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…