Szlachetna Paczka

 

Wolontariusze Szlachetnej Paczki podczas tzw. Weekendu Cudów (7-8 grudnia) wręczyli paczki wszystkim potrzebującym z tegorocznej edycji programu. 

Uczniowie z klasy 5c dołożyli swoją cegiełkę do radości obdarowanych.
Przygotowali paczkę dla swojego rówieśnika i napisali kartkę z życzeniami.
Akcję koordynowała Gabrysia Pirowska.
Zachęcamy do pomagania i otwierania serc na drugiego człowieka.

 

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…