Nauka w Zdalnej Szkole

Zdalna nauka to duże wyzwanie dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Zobaczcie, jak twórczo ten czas wykorzystują uczniowie klas I - III. W ramach nauki zdalnej wykonują ciekawe prace plastyczne, literackie, realizują projekty. Oto efekty. Gratulujemy pomysłowości i kreatywności.

Komiks "Miś polarny i przyjaciele"

W czasie zdalnej nauki uczeń klasy 1b Oskar Ziobro wymyślił, napisał i wydał 1 egzemplarz swojego komiksu "Miś polarny i przyjaciele". Przeczytajcie, bo warto. Jest świetny... 

Świąteczna Kartka dla Seniora

 

101 rocznica śmierci L.Lisa-Kuli

6 marca Poczet Sztandarowy (chorąży -  Szymon Wilk, asysta - Gabriela Drewniak i Sara Skowrońska)

reprezentował społeczność naszej szkoły w uroczystościach pod pomnikiem Leopolda Lisa Kuli.

Taniec współczesny

10 lutego odbyła się kolejna audycja muzyczna szkoły Yamaha. Tym razem dzieci z klas 0-3 miały możliwośc obejrzenia na żywo jak wygladają różne style  w tańcu wspołczesnym. Była też okazja do spróbowania swoich sił u boku tancerki.