Taniec współczesny

10 lutego odbyła się kolejna audycja muzyczna szkoły Yamaha. Tym razem dzieci z klas 0-3 miały możliwośc obejrzenia na żywo jak wygladają różne style  w tańcu wspołczesnym. Była też okazja do spróbowania swoich sił u boku tancerki.

Dzień Otwartych Drzwi - relacja

6 lutego nasza szkoła otworzyła drzwi dla wszystkich, którzy chcieli zobaczyć jak uczymy się i bawimy na co dzień. Były eksperymenty i doświadczenia, gry i zbawy edukacyjne, także z tablicą interaktywną, zajecia muzyczno-ruchowe, plastyczno- techniczne i językowe i wiele innych. Nasi goście, być może nasi przyszli uczniowie chętnie uczestniczyli w zaproponowanych zajeciach. Mamy nadzieję,że spotkamy się już we wrześniu. Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas.

"Adasiaki" przedszkolakom

Mimo deszczowej pogody, 4 lutego odwiedziły nas dzieciaki z rzeszowskich przedszkoli. Obejrzały spektakl pt. "Skrzywiony żart"w wykonaniu Szkolnego Teatrzyku "Adasiaki". Przedstawienie bardzo się podobało, maluchy z wielkim zainteresowaniem przyglądały się temu, co działo sie na scenie... A działo się...

Zapraszamy ponownie.

Przedstawienie jasełkowe

31 stycznia uczniowie kl.3a zaprosili koleżanki i kolegów na ostatnie już przedstawienie jasełkowe. Przygotowali swój występ w języku polskim i francuskim. Piękne stroje i kolędy wszystkim przypadły do gustu, a mali artyści otrzymali gromkie brawa.

Zabawa karnawałowa

8 stycznia to dzień zabawy karnawałowej. Najpierw bawiły się dzieci z klas 1-3 oraz z Punktu Przedszkolnego. W tym roku gościliśmy na zabawie przedszkolaki z Przedszkola Nr 2. Wszyscy chętnie  bawili się w sali pięknie udekorowanej papierowymi łańcuchami i przy skocznej muzyce. W klasach rodzice zapewnili słodki poczęstunek dla niestrudzonych tancerzy. Czas zabawy upłynął w przyjemnej atmosferze.

Potem parkiet należał do uczniów klas 4-8. O dobrą zabawę dla wszystkich troszczył sie przewodniczący Szkolnego Samorządu. Między innymi prowadził wybory Królowej i Mistera balu. W klasach wszyscy uczestnicy zabawy mogli chwilę odpocząc i zregenerować siły przed kolejnymi zabawami.