Ptasie gniazda

Na wiosnę ptaki budują gniazda i składają w nich jaja. Do budowy wykorzystują trawę, mech, gałązki, glinę i inne materiały. A oto gniazda zbudowane przez uczniów klasy 2a podczas nauki zdalnej. Niektóre jak prawdziwe.

 

 

 

Edukacja informatyczna 1-3

Wiosennie i świątecznie było na ostatnich zajęciach informatycznych w klasach 1-3. Uczniowie wykonali piękne prace wiosennej łąki, a także obrazki świąteczne. Przy tej okazji składamy Wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. 

Podziękowanie za udział w akcji "Świąteczna kartka dla Seniora"

KdS

 

20210316 090033

 

20210316 084807

 

20210318 074849

Podsumowanie VII edycji konkursu Pocztówka z Rzeszowa

Konkurs frazeologiczny - wyniki


Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole odbył się konkurs frazeologiczny. Wzięli w nim udział uczniowie z klas 4-8. Wykonane przez nich prace były bardzo pomysłowe i JURY, w składzie: p. Beata Nisztuk, p. Zofia Lepionka, p. Magdalena Kawa i p. Anna Tonia miały twardy orzech do zgryzienia. Wyszły jednak z tego zadania obronną ręką. A nie była to bułka z masłem!
 
Informujemy zatem, że:
I miejsce zajęła Alicja P. - uczennica klasy 8b
II miejsce przyznano Mai S. - uczennicy klasy 8b
III miejsce należy do Mai K. - uczennicy klasy 4a
 
Wyróżnieni zostali: Julia G. (kl. 6a), Filip P. (kl. 6b), Bartek K. (kl.7a), Kordian K. (kl.8b), Adrian Rz. (kl.4b), Piotr U. (kl.5a) oraz Stanisław W. (kl.5a).
 
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU SERDECZNIE GRATULUJEMY. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ I ŻYCZYMY SUKCESÓW.
Nagrodzone prace:

Przechwytywanie