Świąteczna Kartka dla Seniora

 

101 rocznica śmierci L.Lisa-Kuli

6 marca Poczet Sztandarowy (chorąży -  Szymon Wilk, asysta - Gabriela Drewniak i Sara Skowrońska)

reprezentował społeczność naszej szkoły w uroczystościach pod pomnikiem Leopolda Lisa Kuli.

Taniec współczesny

10 lutego odbyła się kolejna audycja muzyczna szkoły Yamaha. Tym razem dzieci z klas 0-3 miały możliwośc obejrzenia na żywo jak wygladają różne style  w tańcu wspołczesnym. Była też okazja do spróbowania swoich sił u boku tancerki.

Dzień Otwartych Drzwi - relacja

6 lutego nasza szkoła otworzyła drzwi dla wszystkich, którzy chcieli zobaczyć jak uczymy się i bawimy na co dzień. Były eksperymenty i doświadczenia, gry i zbawy edukacyjne, także z tablicą interaktywną, zajecia muzyczno-ruchowe, plastyczno- techniczne i językowe i wiele innych. Nasi goście, być może nasi przyszli uczniowie chętnie uczestniczyli w zaproponowanych zajeciach. Mamy nadzieję,że spotkamy się już we wrześniu. Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas.

Przedstawienie jasełkowe

31 stycznia uczniowie kl.3a zaprosili koleżanki i kolegów na ostatnie już przedstawienie jasełkowe. Przygotowali swój występ w języku polskim i francuskim. Piękne stroje i kolędy wszystkim przypadły do gustu, a mali artyści otrzymali gromkie brawa.