Muzeum Bombki Choinkowej

3 stycznia uczniowie klas 2a i 2b zwiedzili Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Podziwiali galerię choinek ustrojonych w bombki z różnych stron świata i epok. Obejrzeli piękną wystawę bombek zachwycających bogactwem kształtów i kolorów. Poznali pracę osób zajmujących się tworzeniem bombek oraz ich ręcznym zdobieniem. Uczniowie wzięli też udział w warsztatach rękodzieła, podczas których samodzielnie ozdabiali bombki. Wrócili z wycieczki pełni wrażeń.

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…