Uczniowie klas I w Wiosce indiańskiej

7 czerwca uczniowie z klas 1a i 1b odwiedzili „Wioskę indiańską” w Zalasowej. Zwiedzili indiański namiot i poznali kulturę Indian z Ameryki Północnej. Zobaczyli tradycyjne indiańskie stroje, instrumenty muzyczne, sprzęty codziennego użytku oraz broń: tomahawki, łuki, maczugi i broń palną. W dalszej części dzieci miały okazję postrzelać z łuku, dmuchawki, rzucali włócznią oraz biegli po indiańskim torze przeszkód. Chętni i odważni mogli pomalować twarz w indiańskie wzory. Na koniec wszyscy wykonali pamiątkowe naszyjniki oraz nauczyli się indiańskiego tańca.
Wszyscy w radosnych nastrojach i wspaniałymi pamiątkami wrócili do szkoły.

Z naszych galerii...

Tak oto rozpoczęliśmy nowy rok szkolny...

{gallery maxcount=4}galerie/2015_Rozpoczecie_roku_szkolnego{/gallery}

Więcej…