„Bajkowisko 2019”

Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” zajął I miejsce w XXIV Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2019”. Tym razem nasi uczniowie zaprezentowali inscenizację pt. „Skrzywiony żart”.
Jedną z nagród był występ na deskach Teatru Maska podczas finału konkursu. To niesamowite przeżycie było spełnieniem marzeń młodych artystów – przez chwilę poczuli magię profesjonalnego teatru. Przed występem udzielili licznych wywiadów.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy kolejnych scenicznych sukcesów. Opiekunkami grupy teatralnej są: pani Anna Tonia i pani Magdalena Kawa.

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…