„Bajkowisko 2019”

Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” zajął I miejsce w XXIV Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2019”. Tym razem nasi uczniowie zaprezentowali inscenizację pt. „Skrzywiony żart”.
Jedną z nagród był występ na deskach Teatru Maska podczas finału konkursu. To niesamowite przeżycie było spełnieniem marzeń młodych artystów – przez chwilę poczuli magię profesjonalnego teatru. Przed występem udzielili licznych wywiadów.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy kolejnych scenicznych sukcesów. Opiekunkami grupy teatralnej są: pani Anna Tonia i pani Magdalena Kawa.

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…