Czas pracy biblioteki

 

Czas pracy 2019/2020
Poniedziałek 800 - 1500
Wtorek

1000 - 1530

Środa 800 - 1300
Czwartek 800 - 1400
Piątek 800 - 1330

Stan czytelnictwa - rok szkolny 2019-2020

Stan czytelnictwa - klik

Lektury uzupełniające dla klas I-III

Propozycja uzupełniających lektur dodatkowych do klas I - III do wyboru

1.    Hans Christian Andersen - „Baśnie”
2.    Justyna Bednarek - „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”
3.    Waldemar Cichoń - „Cukierku, ty łobuzie!”
4.    Agnieszka Frączek - „Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą”
5.    Grzegorz Kasdepke - „Detektyw   Pozytywka”
6.    Leszek Kołakowski - „Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?”
7.    Barbara Kosmowska - „Dziewczynka z parku”
8.    Marcin Pałasz - „Sposób na Elfa”
9.    Danuta Parlak - „Kapelusz Pani Wrony”
10.Maria Terlikowska - „Drzewo do samego nieba”
11.Barbara Tylicka - „O krakowskich psach
   i kleparskich kotach. Polskie miasta w baśni
    i legendzie”
12.Łukasz Wierzbicki - „Afryka Kazika”
13.Łukasz Wierzbicki - „Dziadek i niedźwiadek”

Lektury klasa 7a, 7b

2019-2020

KLASA 7A  KLASA 7B
1. H. Sienkiewicz - ,,Latarnik”
2. H. Sienkiewicz - ,,Krzyżacy”
3. A.  Mickiewicz - ,,Dziady” cz.II
4. K. Dickens - ,,Opowieść wigilijna”
5. A. Fredro - ,,Zemsta”
6. J. Słowacki - ,,Balladyna”
7. E. Hemingway - ,,Stary człowiek i morze”
8. E.E.Schmidt – ,,Oskar i pani Róża”
9. A. Christie – ,,Dwanaście prac Herkulesa”
1. H. Sienkiewicz - ,,Latarnik”
2. H. Sienkiewicz - ,,Krzyżacy”
3. A.  Mickiewicz - ,,Dziady” cz.II
4. K. Dickens - ,,Opowieść wigilijna”
5. A. Fredro - ,,Zemsta”
6. J. Słowacki - ,,Balladyna”
7. E. Hemingway - ,,Stary człowiek i morze”
8. A. Christie – ,,Dwanaście prac Herkulesa”
9. S. Żeromski - ,,Siłaczka”

 

 

Lektury klasa 3a,b

2019/2020

KLASA 3A I 3B

  1. Hans Christian Andersen- "Dziewczynka z zapałkami"
  2. Czesław Centkiewicz - ,,Anaruk, chłopiec z Grendlandii”
  3. Astrid Lindgren - ,,Dzieci z Bullerbyn”
  4. Mira Jaworczakowa - ,,Oto jest Kasia”
  5. Roman Pisarski - ,,O psie, który jeździł koleją”
  6. Barbara Gawryluk - "Dżok"
  7. Joanna Papuzińska - "Asiunia"
  8. Danuta Wawiłow - "Najpiękniejsze wiersze"
  9. Jan Brzechwa - "Brzechwa dzieciom"
  10. Julian Tuwim - "Wiersze"

 

 

 

 

 

Z naszych galerii...

Tak oto rozpoczęliśmy nowy rok szkolny...

{gallery maxcount=4}galerie/2015_Rozpoczecie_roku_szkolnego{/gallery}

Więcej…