Lektury klasa 1a,1b

Klasa - 1a, 1b - 2018/2019

  1. Mira Jaworczakowa - „Jacek, Wacek i Pankracek”
  2. Maria Kownacka - „Plastusiowy pamiętnik”
  3. Jan Grabowski - ,,Czarna owieczka”
  4. Czesław Janczarski - Jak Wojtek został strazakiem”
  5. Kornel Makuszynski - „120 przygód Koziołka Matołka”
  6. Hanna Januszewska - ,,Kopciuszek”
  7. Joanna Papuzińska – ,,Nasza mama czarodziejka”
  8. Julian Tuwim – ,,Lokomotywa” i inne wiersze dla dzieci
  9. Jan Brzechwa - ,,Wiersze dla dzieci”
  10. Książki z serii ,,Czytam sobie

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…