Lektury klasa 1a,1b

Klasa - 1a, 1b - 2018/2019

  1. Mira Jaworczakowa - „Jacek, Wacek i Pankracek”
  2. Maria Kownacka - „Plastusiowy pamiętnik”
  3. Jan Grabowski - ,,Czarna owieczka”
  4. Czesław Janczarski - Jak Wojtek został strazakiem”
  5. Kornel Makuszynski - „120 przygód Koziołka Matołka”
  6. Hanna Januszewska - ,,Kopciuszek”
  7. Joanna Papuzińska – ,,Nasza mama czarodziejka”
  8. Julian Tuwim – ,,Lokomotywa” i inne wiersze dla dzieci
  9. Jan Brzechwa - ,,Wiersze dla dzieci”
  10. Książki z serii ,,Czytam sobie

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…