Lektury klasa 2a, 2b

Klasy 2a i 2b - 2018/2019

 

1. Alan Aleksander Milne - „Kubuś Puchatek”
2. Maria Krüger - „Karolcia”
3. Siergiej Michałkow - „Nie płacz, koziołku”
4. Julia Duszyńska - „Cudaczek-Wyśmiewaczek”
5. Hans Christian Andersen - „Brzydkie kaczątko”
6. Janina Porazińska - „Szewczyk Dratewka”
7. Alina i Czesław Centkiewiczowie - „Zaczarowana zagroda”
8. Książki z serii „Czytam sobie”
9. Wiersze dla dzieci J. Tuwima, J. Brzechwy,
    W. Chotomskiej i  inne

 

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…