Lektury klasa 2a, 2b

Klasy 2a i 2b - 2018/2019

 

1. Alan Aleksander Milne - „Kubuś Puchatek”
2. Maria Krüger - „Karolcia”
3. Siergiej Michałkow - „Nie płacz, koziołku”
4. Julia Duszyńska - „Cudaczek-Wyśmiewaczek”
5. Hans Christian Andersen - „Brzydkie kaczątko”
6. Janina Porazińska - „Szewczyk Dratewka”
7. Alina i Czesław Centkiewiczowie - „Zaczarowana zagroda”
8. Książki z serii „Czytam sobie”
9. Wiersze dla dzieci J. Tuwima, J. Brzechwy,
    W. Chotomskiej i  inne

 

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…