OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

uczniów (dzieci) Szkoły Podstawowej nr 1 i Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Rzeszowie

Szanowni Państwo,

informuje , że od dnia 8.04.2019 w naszej szkole odbywa się akcja strajkowa.

O wszelkich zmianach, ewentualnym przerwaniu akcji strajkowej czy egzaminach będę informować na bieżąco poprzez ogłoszenia na stronie internetowej szkoły www.sp1.rzeszow.pl,  dzienniku elektronicznym oraz na drzwiach szkoły.

 

Wicedyrektor szkoły

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…