Laureaci VII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego

Miło nam poinformować, że mamy laureatów w VII Ogólnopolskim Dyktandzie Niepodległościowym ,,Po polsku o historii”. Konkurs odbył się pod patronatem honorowym Władysława Ortyla - Marszałka Województwa Podkarpackiego i Małgorzaty Rauch - Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

  • W kategorii klas IV - VI laureatką została Gabriela Pirowska z klasy V c - opiekun p. Anna Tonia
  • W kategorii klas VII - VIII laureatem został Błażej Krzysiak z klasy VII a - opiekun

p. Zofia Lepionka

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się 22.11.2019 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki. Życzymy im sukcesu w przyszłym roku szkolnym w kolejnej edycji konkursu.

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…