Regulamin - uczeń miesiąca klas 0-3

Tytuł "Uczeń Miesiąca" może otrzymać uczeń, który:

  • jest kulturalny, stosuje zwroty grzecznościowe;
  • jest koleżeński, uprzejmie  zwraca się do innych;
  • jest uczynny,  chętnie  pomaga innym;
  • jest uczciwy, odróżnia dobro od zła;
  • jest obowiązkowy, wypełnia  zadania ucznia;
  • jest zdyscyplinowany, słucha  nauczycieli;
  • jest aktywny, rozwija swoje talenty;

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…