Nagrody za komiks

Laureatami Świetlicowego Konkursu na Komiks pt. "Boże Narodzenie w moim domu" zostali: Adrian Rząsa z kl. II b, który zajął I miejsce oraz Błażej Kościelny (II miejsce). Organizatorka konkursu p. Jadwiga Bednarska-Rykała wręczyła  wspaniałym rysownikom nagrody.

Laureaci Szkolnego Konkursu

Laureaci szkolnego konkursu plastycznego "Kartka Bożonarodzeniowa"

Punkt Przedszkolny:  Natalia Koruc, Emilia Mieszczak

Klasy pierwsze:  Emil Czerwonka- Świątek, Patryk Madej, Filip Majder, Maja Chrząszcz

Klasy drugie:  Maja Kowalczyk, Martyna Lenczner, Adrian Rząsa, Adrian Dudek

Klasy trzecie: Jagoda Oberbek, Natalia Paja, Emilia Budzyn, Amelia Orszulak, Martyna Baran, Lena Rulewska

Klasy czwarte: Gabriela Pirowska, Szymon Madej

Klasa piąta:  Kamila Bielenda

Klasa ósma:  Anna Janowska

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali piękne kartki.

Organizatorzy konkursu: M. Konopelska, G.Kluz, J.Kubaszek, O.Anastazy

 

Mistrz Matematyki 2018

 

4 czerwca odbył się szkolny konkurs Mistrz Matematyki 2018.
Wzięło w nim udział 17 uczniów.


MISTRZEM MATEMATYKI klas piątych została URSZULA SŁONINA kl.5b

MISTRZEM MATEMATYKI klas czwartych został PHILIP RUDOLF kl.4a

Gratuluję

Marta Socha

 

 

„Kto ty jesteś?... Różne oblicza patriotyzmu” - nagrodzeni

 
W Szkolnym Konkursie Plastycznym „Kto ty jesteś?... Różne oblicza patriotyzmu” zostali nagrodzeni następujący uczniowie:
 
Klasy I-III i grupy przedszkolne
1 miejsce Szymon Szyszka – Guzy z klasy 1b
2 miejsce Dustin Stefanik z klasy 1b
3 miejsce Oskar Szela z klasy 2 a
 
Klasy IV – VII
1 miejsce Izabela Solecka z klasy 7b
2 miejsce Karolina Wilkos z klasy 5b
3 miejsce Faustyna Wiśniewska z klasy 7a
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

"Tajemnice Przyrody"- wyniki

13 czerwca odbył sie Konkurs dla uczniów klas 4 - 5 "Tajemnice Przyrody". Wzięło w nim udział 11 uczniów, a zwycięzcami okazali się:

z klasy 4b:   Julia Czarnota: I miejsce

                           Anna Wilkos: II miejsce 

                            Oliwia Pruchnik: III miejsce 

     z klasy 5b: Karolina Wilkos: I miejsce 

                       Urszula Słonina: II miejsce

                       Kordian Kulczycki: III miejsce 

              Uczniowie Ci otrzymają dyplomy i drobne upominki.

            Gratuluję 

         Beata Nisztuk

Z naszych galerii...