Szkolny konkurs "Wielcy Polacy..."

Tytuł

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości ogłaszamy konkurs dla wszystkich uczniów klas 0-8 na portret naszych narodowych bohaterów, patriotów, którzy kochali swoją Ojczyznę, o nią walczyli, pracowali dla niej, rozsławili ją poza granicami kraju.

Prace plastyczne o formacie A4, w formie portretu, wykonane samodzielnie, w dowolnej technice płaskiej należy złożyć do dnia 7 listopada w sali 24. Prace powinny być zaopatrzone w imię i nazwisko ilustrowanej postaci oraz krótki podpis kim ta postać była (np. „Fryderyk Chopin. Kompozytor”) i umieszczone na przedniej stronie pracy. Mile widziane ramki w portrecie.

Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie. Komisja konkursowa oceni zgłoszone prace, przyzna nagrody i wyróżnienia oraz nagrodę główną Dyrektora SP 1.