Wyniki konkursu "Świetlik" 2020

Wyniki wszystkich uczniów startujących w XIII Edycji Konkursu

Nauk Przyrodniczych Świetlik 

rok szkolny 2019 na 2020 ( konkurs przeniesiny na wrzesień 2020 r.)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR1    

Kod

Imię Nazwisko

Klasa

Liczba punktów

Nagroda

1B01

Andrzej Ataman

1

53,00 (73,61%)

dyplom

1A01

Zuzanna Bułat

1

67,00 (93,06%)

nagroda

1A05

Nina Gieroń

1

30,00 (41,67%)

dyplom

1A07

Olwia Goleś

1

49,00 (68,06%)

dyplom

1A12

Adrian Lenczner

1

45,00 (62,50%)

dyplom

1B07

Nikodem Lisewski

1

41,00 (56,94%)

dyplom

1A14

Klaudia Socha

1

58,00 (80,56%)

wyróżnienie

1A16

Amelia Ziobro

1

45,00 (62,50%)

dyplom

1B13

Oskar Ziobro

1

57,00 (79,17%)

dyplom

2B2

Maja Chrząszcz

2

61,00 (84,72%)

wyróżnienie

2B5

Grzegorz Dziedzic

2

58,00 (80,56%)

wyróżnienie

2B9

Julia Hanf

2

57,00 (79,17%)

wyróżnienie

2B16

Filip Majder

2

33,00 (45,83%)

dyplom

2B17

Wiktoria Micał

2

10,00 (13,89%)

dyplom

3A5

Kacper Kluz

3

84,00 (65,63%)

dyplom

3B8

Martyna Lenczner

3

81,33 (63,54%)

dyplom

3A9

Karolina Matuszko

3

108,00 (84,38%)

wyróżnienie

3A10

Kamil Michalik

3

60,00 (46,88%)

dyplom

3B9

Adrian Rząsa

3

94,67 (73,96%)

dyplom

3B14

Karol Wiśniowski

3

85,33 (66,67%)

dyplom

4A1

Wiktoria Bąk

4

55,00 (42,97%)

dyplom

4A4

Piotr Głasek

4

92,00 (71,88%)

dyplom

4A7

Aleksandra Mącik

4

57,67 (45,05%)

dyplom

4A10

Jagoda Oberbek

4

60,00 (46,88%)

dyplom

4A11

Natalia Paja

4

56,33 (44,01%)

dyplom

4B16

Karolina Tłuczek

4

98,67 (77,08%)

wyróżnienie

4A14

Piotr Ulijasz

4

114,67 (89,58%)

nagroda

4A16

Milena Wyciślak

4

111,67 (87,24%)

nagroda

5A5

Julia Guzek

5

106,33 (66,46%)

dyplom

5C6

Maria Kin

5

57,33 (35,83%)

dyplom

5B7

Julia Kubień

5

69,67 (43,54%)

dyplom

5B10

Emilia Miąso

5

108,00 (67,50%)

dyplom

5C12

Gabriela Pirowska

5

82,67 (51,67%)

dyplom

5A15

Natalia Wiśniowska

5

68,33 (42,71%)

dyplom

5B17

Agata Wysocka

5

90,33 (56,46%)

dyplom

7B8

chłopak

7

95,33 (59,58%)

dyplom

7A4

Gabriel Godek

7

93,33 (58,33%)

dyplom

7B13

Karol Płoszaj

7

105,67 (66,04%)

dyplom

7B14

Artem Pylypchuk

7

68,00 (42,50%)

dyplom

7B15

Urszula Słonina

7

137,33 (85,83%)

nagroda

7A12

Karolina Szeliga

7

97,33 (60,83%)

dyplom