Wyniki V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z Rzeszowa"

PROTOKÓŁ KOMISJI KONKURSOWEJ

 

Organizatorzy serdecznie zapraszają laureatów konkursu wraz z opiekunami na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień, która odbędzie się 

7 lutego 2019 roku, o godzinie 11.00 w budynku Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa,ul.3 Maja 9.

organizatorzy:

mgr Małgorzata Konopelska, mgr Ewa Kubiś

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…