Podsumowanie V edycji Międzyszkolnego Konkursu "Pocztówka z Rzeszowa"

7 lutego 2019 roku w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa przy ulicy ul. 3 Maja 9 odbyło się uroczyste podsumowanie

V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Pocztówka z Rzeszowa” pod hasłem:„Historia w pocztówce zamknięta”.

 

Laureaci konkursu wraz z opiekunami mieli możliwość obejrzenia prezentacji starych pocztówek i zdjęć Rzeszowa . Pani wicedyrektor SP 1 Małgorzata Drozd-Ulijasz wręczyła nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki. Po zakończeniu części oficjalnej przyszedł czas na oglądanie pięknych pocztówek wykonanych przez uczniów z 25 szkół i przedszkoli. Na konkurs napłynęło 381 prac, Komisja Konkursowa przyznała 16 nagród i 21 wyróżnień w 3 kategoriach wiekowych. Nagrodę Dyrektora SP 1 otrzymała dodatkowo Patrycja Kocaj ze SP nr 15.

Wystawę pokonkursową można oglądać w budynku Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa przy ulicy 3 Maja 9 do 23 lutego 2019 roku.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku.

Laureaci nieobecni na podsumowaniu mogą odebrać dyplomy i upominki w sekretariacie SP 1 ul. Bernardyńska 4 do 15 lutego 2019 roku - nie wysyłamy nagród.

Organizatorzy: Małgorzata Konopelska i Ewa Kubiś

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…