Uczeń miesiąca klas 0-3 rok szkolny 2018/2019

Regulamin- uczeń miesiąca klas 0-3


maj

  • kl. 0a  Amelia Ziobro
  • kl. 0b  Zlata Hryniak
  • kl. 1a Kacper Bielak
  • kl. 1b Grzegorz Dziedzic, Julia Hanf
  • kl. 2a  Adrianna Wójcik
  • kl. 2b  Jakub Bzowy
  • kl. 3a  Aleksandra Mącik
  • kl. 3b  Piotr Baran

marzec

  • kl. 0a  Stanisław Krauze
  • kl. 0b  Lilianna Ataman
  • kl. 1a  Amelia Woźniak
  • kl. 1b Tymon Czartoryski
  • kl. 2a  Kacper Kluz
  • kl. 2b  Karol Wiśniowski
  • kl. 3a  Nicola Chmiel
  • kl. 3b  Mateusz Krzysiak

luty

  • kl. 0a  Oliwia Paluszak
  • kl. 0b  Julia Walawender
  • kl. 1a  Martyna Herkt
  • kl. 1b  Cyprian Kus
  • kl. 2a   Aleksander Zabawa
  • kl. 2b   Michał Zadernowski
  • kl. 3a  Wiktoria Bąk
  • kl. 3b   Amelia Orszulak

styczeń

  • kl. 0a  Franciszek Szczygieł 
  • kl. 0b  Fabian Kaźmierczak
  • kl. 1a  Jan Chruściel
  • kl. 1b  Grzegorz Dziedzic
  • kl. 2a  Izabella Zahradníček
  • kl. 2b  Sandra Bratek
  • kl. 3a  Kornel Kalczyński
  • kl. 3b  Oskar Bator

grudzień

  • kl. 0a  Andrzej Ataman 
  • kl. 0b  Oliwia Mazur
  • kl. 1a  Nina Pieniążek
  • kl. 1b  Maja Chrząszcz
  • kl. 2a  Szymon Kowalczyk
  • kl. 2b  Aleksander Dziki
  • kl. 3a  Maja Kluz
  • kl. 3b  Karolina Tłuczek

listopad

  • kl. 0a   Paweł Szewczyk
  • kl. 0b  Martyna Paluszak
  • kl. 1a  Milena Drewniak
  • kl. 1b  Wiktoria Micał
  • kl. 2a  Maja Kowalczyk
  • kl. 2b  Szymon Szyszka-Guzy
  • kl. 3a  Milena Wyciślak
  • kl. 3b  Jan Brudek

październik

  • kl. 0a   Natalia Koruc 
  • kl. 0b   Paweł Luczak
  • kl. 1a   Jakub Kiwała
  • kl. 1b   Oliwia Gudyka
  • kl. 2a   Karolina Matuszko
  • kl. 2b   Adrian Rząsa
  • kl. 3a   Piotr Ulijasz
  • kl. 3b   Adrian Migut

wrzesień

  • kl. 0a   Adrian Lenczner 
  • kl. 0b   Maciej  Gdowik
  • kl. 1a   Nina  Baran
  • kl. 1b   Rafał  Łuczak
  • kl. 2a   Tymoteusz Huczyński
  • kl. 2b   Martyna  Lenczner
  • kl. 3a   Piotr  Głasek
  • kl. 3b   Bartek  Malec

Uczeń miesiąca kl. 0-3 w roku szk. 2017/2018

Regulamin- uczeń miesiąca klas 0-3


maj

  • kl. 0a Michał  Pirowski
  • kl. 0b  Xawery  Mroczka
  • kl. 1a  Erwann   Binet
  • kl. 1b  Adrian  Dudek
  • kl. 2a  Aleksandra  Myśliwiec
  • kl. 2b  Jan   Brudek
  • kl. 3a  Julia  Guzek
  • kl. 3b  Natan  Wilgucki
  • kl. 3c  Michał  Jacek

kwiecień

  • kl. 0a  Rafał Łuczak
  • kl. 0b  Adrian Lenczner
  • kl. 1a  Hubert Wiśniewski
  • kl. 1b  Szymon Szyszka-Guzy
  • kl. 2a  Milena Wyciślak
  • kl. 2b  Oskar Bator
  • kl. 3a  Wanessa Kwas
  • kl. 3b  Emilia Miąso
  • kl. 3c  Maria Kin

marzec

  • kl. 0a  Kuba  Kiwała
  • kl. 0b  Andrzej  Ataman
  • kl. 1a  Oliwia   Janik
  • kl. 1b  Anna Łyżka
  • kl. 2a  Aleksandra  Miąsik
  • kl. 2b  Karolina   Tłuczek
  • kl. 3a  Milena  Baran
  • kl. 3b  Ihor   Voronenko
  • kl. 3c  Bartosz   Dudek

luty

  • kl. 0a  Sara Karpeta
  • kl. 0b  Paweł Łuczak
  • kl. 1a  Maja Kowalczyk
  • kl. 1b  Martyna Lenczner
  • kl. 2a  Rozalia Miazga
  • kl. 2b  Aleksander Komada
  • kl. 3a  Amelia Ząbkowicz
  • kl. 3b  Julia Kubień
  • kl. 3c  Dawid Migut

styczeń

  • kl. 0a  Cyprian  Kuś
  • kl. 0b  Maciej  Gdowik
  • kl. 1a  Karolina  Matuszko
  • kl. 1b  Karol Wiśniowski
  • kl. 2a  Stanisław  Wiśniewski
  • kl. 2b  Adrian  Migut
  • kl. 3a  Zuzanna  Szuba
  • kl. 3b  Lena  Borkowicz
  • kl. 3c  Szymon  Madej

grudzień

  • kl. 0a  Patryk Madej
  • kl. 0b  Krystian   Lech
  • kl. 1a  Szymon Kowalczyk
  • kl. 1b  Adrian Rząsa
  • kl. 2a  Piotr Ulijasz
  • kl. 2b  Amelia Orszulak
  • kl. 3a  Maria  Lewoc
  • kl. 3b  Aleksandra Siwak
  • kl. 3c  Artur Wójcik

listopad

  • kl. 0a  Zuzanna Kwiatanowska- Radkiewicz
  • kl. 0b  Krystian   Dziuba
  • kl. 1a  Barbara   Ostafil
  • kl. 1b  Anna   Dziedzic
  • kl. 2a  Jagoda  Oberbek
  • kl. 2b  Martyna   Baran
  • kl. 3a Marta  Lewoc
  • kl. 3b  Lena   Lipska
  • kl. 3c  Michał   Mardoń

październik

  • kl. 0a  Karolina Błażej
  • kl. 0b  Paweł Szewczyk
  • kl. 1a  Adrianna Wójcik
  • kl. 1b  Sandra Bratek
  • kl. 2a  Aleksandra Mącik
  • kl. 2b  Bartosz Malec
  • kl. 3a  Zofia Bernat
  • kl. 3b  Wiktoria Lepak
  • kl. 3c  Bartosz Dudek

wrzesień

  • kl. 0a  Julia Hanf
  • kl. 0b  Amelia Ziobro
  • kl. 1a  Izabela Zahradnicek
  • kl. 1b  Błażej Kościelny
  • kl. 2a  Milena Wyciślak
  • kl. 2b  Karolina Tłuczek
  • kl. 3a  Julia Łańczak
  • kl. 3b  Agata Wysocka
  • kl. 3c  Szymon Madej

 

Regulamin - uczeń miesiąca klas 0-3

Tytuł "Uczeń Miesiąca" może otrzymać uczeń, który:

  • jest kulturalny, stosuje zwroty grzecznościowe;
  • jest koleżeński, uprzejmie  zwraca się do innych;
  • jest uczynny,  chętnie  pomaga innym;
  • jest uczciwy, odróżnia dobro od zła;
  • jest obowiązkowy, wypełnia  zadania ucznia;
  • jest zdyscyplinowany, słucha  nauczycieli;
  • jest aktywny, rozwija swoje talenty;

Z naszych galerii...