Łucznicze Mistrzostwa Jedynki 2018

 

18 czerwca 2018 r. odbyły się Łucznicze Mistrzostwa Jedynki. Mistrzynią naszej szkoły została w tym roku Katarzyna Wiśniewska. Na drugim miejscu uplasowała się Milena Haber, natomiast trzecie miejsce zajął Karol Płoszaj.

 

lucznictwo2018

 

G R A T U L U J E M Y ! ! !

 

Treningi łucznicze

 

 

lucznictwo2015

 

Zaczynamy 10 października!

 

 

 

Łucznicze Mistrzostwa Jedynki 2017

 

21 czerwca odbyły się Łucznicze Mistrzostwa Jedynki. Mistrzynią naszej szkoły została w tym roku Faustyna Wiśniewska. Na drugim miejscu uplasował się Wojciech Bernat, natomiast trzecie zajął Bartłomiej Łysik.

 

 

G R A T U L U J E M Y ! ! !

 

 

 

Łucznicze Mistrzostwa Jedynki - wyniki

 

Łucznicze Mistrzostwa Jedynki

 

W środę 24 czerwca 2015 r. odbyły się, jak co roku, Łucznicze Mistrzostwa Jedynki. W tym sezonie mistrzem naszej szkoły został Wiliam Kośmider z klasy V a (na zdjęciu w środku). Drugie miejsce, po dogrywce, wywalczył Ryszard Dróbek z klasy VI a (po prawej), natomiast miejsce trzecie zajął Mieszko Starzak - również VI a (po lewej). Gratulujemy!

 

lucznictwo

 

 

Łucznicze Mistrzostwa Jedynki

 

Mistrzostwa

 

 

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…