Wyniki konkursu plastycznego „Miś – bohater literacki”

Wyniki konkursu plastycznego „Miś – bohater literacki” zorganizowanego dla dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz uczniów z klas 1-3. Na konkurs wpłynęło 57 prac.

Z tych komisja konkursowa wytypowała prace nagrodzone i wyróżnione w technice mieszanej oraz rysunku.

TECHNIKA MIESZANA

PRACE NAGRODZONE: 1. Liliana Ataman gr. „B” 2. Iga Hajt gr. „B” 3. Oskar Ziobro 1b

PRACE WYRÓŻNIONE: 1. Emilia Mieszczak 0a 2. Barbara Ostafil 3a 3. Klaudia Socha 1a

TECHNIKA RYSUNEK

PRACE NAGRODZONE: 1. Julia Hanf 2b 2. Paweł Łuczak 0a 3. Wiktoria Micał 2b

PRACE WYRÓŻNIONE: 1. Andrzej Ataman 1b 2. Weronika Dobkowska 2b 3. Rafał Łuczak 2b
4. Filip Majder 2b 5. Zuzanna Paluch gr.”B” 6. Adrian Rząsa 3b 7. Amelia Ziobro 1a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również wychowawcom oraz pozostałym uczestnikom konkurs.

Organizatorzy: Maria Płaneta, Małgorzata Krzemieniecka

Pozostali uczestnicy:

Czytaj więcej: Wyniki konkursu plastycznego „Miś – bohater literacki”

Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim trzymającym kciuki za Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” – można rozluźnić palce ;)  Kopniaki też okazały się skuteczne, gdyż nasi młodzi aktorzy zajęli    I miejsce w Podkarpackim Konkursie „Literatura i Dzieci”, a także otrzymali NAGRODĘ główną dziecięcego jury!!!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunkami teatrzyku są: pani Anna Tonia i pani Magdalena Kawa.

Konkurs recytatorski 2019

Amelia Ząbkowicz z kl. 5a otrzymała wyróżnienie w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej "Słowa Twe, Panie...". Natomiast Karolina Kulig z kl. 6b zajęła II miejsce i będzie reprezentowała naszą szkołę w ogólnopolskim finale tego konkursu, który odbędzie się 16 i 17 grudnia w Bochni. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Opiekunem uczennic była pani Anna Tonia.

Sukces w zawodach pływackich

Kamila Gierlicka z kl. 6b od ośmiu lat trenuje pływanie. Podczas ”Zawodów Mikołajkowych 2019” zajęła I miejsce płynąc stylem klasycznym. Gratulujemy sukcesu oraz pięknej pasji!

Sukces teatralny

Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” zajął I miejsce w eliminacjach rejonowych Podkarpackiego Konkursu „Literatura i Dzieci”. Tym samym nasi uczniowie zostali nominowani do finału tego konkursu, w którym będą reprezentowali Rzeszów i okolice. Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! Trzymamy kciuki i życzymy POWODZENIA w finale!!!

Z naszych galerii...