Sukcesy plastyczne

SUKCES MAŁYCH ARTYSTÓW
W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zimowe Krajobrazy" nagrodę otrzymali: Julia Walawender grupa 0b, Patryk Madej 1b. Gratulujemy!

LAUREACI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO- LEON

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „LEON” 2019 rozstrzygnięty!

W konkursie udział wzięli uczniowie z klasy 3A i 3B, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedzę z matematyki
A oto wyniki sesji zimowej- laureaci z naszej szkoły:

Błażej Jakubek 99% miejsce 2

Adrian Migut 99% miejsce 2

Karolina Tłuczek 96% miejsce 4

Milena Wyciślak 96% miejsce 4

Piotr Głasek 94% miejsce 5

Piotr Ulijasz 94% miejsce 5

Filip Zdąbłarz 93% miejsce 6

Serdecznie gratulujemy!

Laureat Powiatowego Konkursu „PODRÓŻE PO PODKARPACIU”

Uczeń klasy 8a Igor Czarnota zajął II miejsce w kategorii album, w Powiatowym Konkursie „Podróże po Podkarpaciu”. Tematem I edycji konkursu była „Wycieczka po Rzeszowie”. Uroczyste podsumowanie
i rozdanie nagród odbyło się 2 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie. Igorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs Muzeum Dobranocek

Uczeń klasy 2b Adrian Rząsa zdobył II nagrodę w Konkursie Literackim "Drogi Autorze", organizowanym przez Muzeum Dobranocek. Adrian napisał list do autora ksiażki "Kubuś Puchatek", w ktorym zawarł pytania skierowane do pisarza. W Muzeum Dobranocek można obejrzeć wystawę "Najpierw była książka", związaną też z tym konkursem.

Gratulujemy.

Sukces młodych plastyków

W Międzyszkolnym Konkursie plastycznym "Swiąteczna Kartka Bożonarodzeniowa" nasi uczniowie z klas młodszych odnieśli sukces zdobywając nagrody : Stanisław Wiśniewski kl.3a i Patryk Madej kl.1b oraz wyróżnienie Natalia Paja kl.3a.Gratulujemy!

Z naszych galerii...