LAUREACI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO- LEON

 

   
 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „LEON” 2019 rozstrzygnięty!
                                       
W konkursie udział wzięli uczniowie z klasy 3A i 3B, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedzę z matematyki
A oto wyniki sesji zimowej- laureaci z naszej szkoły:

 

Błażej Jakubek 99% miejsce 2

Adrian Migut 99% miejsce 2

Karolina Tłuczek 96% miejsce 4

Milena Wyciślak 96% miejsce 4

Piotr Głasek 94% miejsce 5

Piotr Ulijasz 94% miejsce 5

Filip Zdąbłarz 93% miejsce 6

 

Serdecznie gratulujemy!

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…