Sukces młodych matematyków

Uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukces w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
Nagrodzeni uczniowie to:

Piotr Ulijasz              kl 3a                 wynik     bardzo dobry
  Piotr Głasek               kl 3a                                   wyróżnienie
  Milena Wyciślak         kl 3a                                   wyróżnienie
  Szymon Madej            kl 4c                                    wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…