Sukces uczniów w Konkursie Ekologicznym

Uczennica kl.2b Sandra Bratek zdobyła wyróżnienie w XIX Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym klas I-III "I TY możesz zostac ekologiem".

W kategorii praca plastyczna "Owady chronione w Polsce" II nagrodę otrzymał uczeń kl.2b Adrian Rząsa, a wyróżnienia dostały uczennice: Justyna Grabowska z kl.3b oraz Maja Chrząszcz z 1b.

Gratulujemy!

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…