VII Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji Księdza Jana Twardowskiego

31 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 6 w Rzeszowie odbył się „VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Księdza Jana Twardowskiego”. Wzięli w nim udział następujący uczniowie naszej szkoły: Amelia Ząbkowicz z kl. 4 a, Karolina Kulig z 5 b, Zofia Wybranowska z 6 b i Gabriel Godek z 6 a. Za ciekawą prezentację umiejętności recytatorskich Amelia zdobyła drugie miejsce, a Karolina otrzymała wyróżnienie. Serdeczne gratulacje!

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…