Biegi Młodzieżowe

2 czerwca na Stadionie Miejskim odbyły się biegi młodzieżowe. Zawodnicy z naszej szkoły bardzo dobrze się zaprezentowali. Uczeń kl1a Emil Czerwonka-Świątek zdobył I miejsce. Druga na mecie była Ilianna Zagrodna. Czwarte miejsce zajął Bartosz Gubernat, a piąte - Jakub Gróbarczyk. Gratulujemy zawodnikom i trenerowi panu H.Śledzionie.

Z naszych galerii...

09.06.2016r. uczniowie klasy 3a i 3b byli na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Było zwiedzanie kopalni, udział  w warsztatach edukacyjnych " Królestwo Skarbnika". Dzieci zapoznały się z historią kopalni i pracą górników. Fajną przygodę przeżyli podczas podziemnej przeprawy łodziami. Były też gry i zabawy na boisku sportowym w komorze Ważyn. Najwięcej emocji wzbudził chyba zjazd windą do kopalni. Wycieczka była bardzo udana.

Więcej…