Prymus 2016/2017

Uczniowie, którzy zdobyli tytuł Prymusa

w roku szkolnym 2016/2017

 

KLASA  Imię i nazwisko
IA

 Piotr Głasek

Piotr Ulijasz

Milena Wyciślak

IB

Oskar Bator

Adrian Migut

Amelia Orszulak

Karolina Tłuczek

                          

IIA

Zuzanna Szuba

Julia Guzek

Aleksandra Obacz

IIB

Lena Berkowicz

Emilia Miąso

Aleksandra Siwak

Agata Wysocka

Ihor Voronenko

IIC

Gabriela Pirowska

Szymon Madej

Dawid Migut

IIIA

Olga Haliniak

Oliwia Pszona

Martyna Watras

Michał Wojturski

Bartłomiej Kościółek

IIIB

Oliwia Skowrońska

Nikola Baran

Wiktoria Biały

Wiktoria Zaręba

IIIC

Karolina Malec

Oliwia Pruchnik

Anna Wilkos

Paulina Szykuła

Karolina Kulig

IVA
  1. Anna Ogonowska
  2. Gabriel Godek
IVB
  1. Urszula Słonina
  2. Karolina Wilkos
  3. Katarzyna Wiśniewska
V
  1. Alexandra Przywara
  2. Wiktor Kuczmarz
VIA
  1. Igor Czarnota
  2. Aleksandra Jaracz
  3. Rupert Szczęch
  4. Faustyna Wiśniewska
VIB
  1. Izabella Solecka

Prymusi 2015/2016

Uczniowie, którzy zdobyli tytuł Prymusa

w roku szkolnym 2015/2016

 

klasy pierwsze

Julia Guzek                                                             Aleksandra Siwak              

Aleksandra Obacz                                                  Gabriela Pirowska

Zuzanna Szuba                                                       Szymon Madej

Emilia Miąso                                                          Małgorzata Kobusz

Agata Wysocka                                                      Maria Kin

klasy drugie


          Wiktoria Ataman                                                 Marcelina Stefko   
          Martyna Watras                                                  Karolina Kulig       

         Olga Haliniak                                                        Anna Wilkos       
         Oliwia Skowrońska

         Nikola Baran       
         Wiktoria Zaręba 

        Wiktoria Szewczyk                                                 
       Karolina Malec                                                   
       Oliwia Pruchnik                                                   


klasy trzecie


          Antoni Ataman                                                     Gabriel Godek       
          Anna Ogonowska                                                 Karolina Szeliga   
          Katarzyna Majda                                              Karolina Wilkos   
         Urszula Słonina                                                     Zofia Wybranowska   
         Katarzyna Wiśniewska                                      


klasa czwarta


       Wiktor Kuczmarz           
      Alexandra Przywara   

klasy piąte


        Faustyna Wiśniewska                             Rupert Szczęch       
        Natalia Lepak                                          Natalia Drelich                                                
       Wiktoria Goździewska                              Kacper Krawiec

       Jakub Moos

  klasy szóste

      Marlena Micał                                         Jakub Skuza

        Klaudia Rożek                                         Klaudia Wąsacz

       Wiktoria Sikora

    

GRATULUJEMY!  

Prymusi 2014/2015

Uczniowie, którzy zdobyli tytuł Prymusa

w roku szkolnym 2014/2015

 

klasy pierwsze


          Wiktoria Ataman                                                 Olga Haliniak       
          Zuzanna Myśliwiec                                              Martyna Watras   
          Julia Janik                                                             Wiktoria Biały       
          Wiktoria Zaręba                                                   Marcelina Stefko   
          Marta Federkiewicz                                             Karolina Kulig       
          Oliwia Pruchnik                                                    Anna Wilkos       


klasy drugie


          Antoni Ataman                                                     Gabriel Godek       
          Anna Ogonowska                                                 Karolina Szeliga   
         Wojciech Bernat                                                    Katarzyna Majda   
         Urszula Słonina                                                     Karolina Wilkos   
         Katarzyna Wiśniewska                                       Zofia Wybranowska   


klasa trzecia


       Wiktor Kuczmarz           
       Martyna Kulon   
      Alexandra Przywara   

klasy czwarte


        Faustyna Wiśniewska                                          Rupert Szczęch       
        Natalia Lepak                                                        Aleksandra Jaracz       
       Wiktoria Goździewska 

  klasy piąte

       Dominika Biela                                                        Marlena Micał

        Klaudia Rożek                                                         Klaudia Wąsacz

       Wiktoria Sikora

     


klasy szóste  

             
      Jakub Bereś                                                           Fares Mohsin           
      Magdalena Mohsin                                              Mieszko Starzak       
     Filip Ząbkowicz                                                     Marcelina Błażej               
     Aleks Majewski                                                     Aleksandra Wójcik     

 

GRATULUJEMY!  

 

 

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…