PRYMUS 2020

Najlepsi uczniowie - I semestr

Uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce i zachowaniu

I semestr, rok szkolny 2019/2020

 

kl. 1a

Zuzanna Bułat

Klaudia Socha

Adrian Lenczner

Paweł Szewczyk

wzorowa frekwencja - Kamil Połomski

kl. 1b

Andrzej Ataman

Gabriela Filipowicz

Felicja Kin

Oskar Ziobro

kl. 2a

Nina Baran

Jan Chruściel

Wojciech Kupka

Jakub Kiwała

wzorowa frekwencja - Havrylenko Amina, Wojciech Kocój

kl. 2b

Grzegorz Dziedzic

Tymon Czartoryski

Maja Chrząszcz

Wiktoria Micał

Julia Hanf

Rafał Łuczak

kl. 3a

Kacper Chorzępa
Maja Kowalczyk
Szymon Kowalczyk
Karolina Matuszko
Adrianna Wójcik
Barbara Ostafil
Kacper Kluz

wzorowa fekwencja - Szymon Kowalczyk, Kacper Kluz

kl. 3b

Adrian Rząsa

Martyna Lenczner

Karol Wiśniowski

Sandra Bratek

Aleksander Dziki

wzorowa frekwencja -Adrian Rząsa, Karol Wiśniowski, Szymon Szyszka-Guzy

4a

Piotr Głasek

Piotr Ulijasz

Milena Wyciślak

wzorowa frekwencja - Milena Wyciślak, Aleksandra Mącik

4b

 Karolina Tłuczek

wzorowa frekwencja - Bator Oskar, Piekarz Maksymilian

5a

 Aleksandra Obacz
 Zuzanna  Szuba
 Lena Kuzia

wzorowa frekwencja -  Zofia Bernat, Wiktoria Witko

5b

wzorowa frekwencja -  Agata Wysocka

5c

 Gabriela Pirowska
 Szymon Madej

6a

Bartłomiej Kościółek

Michał Wojturski

wzorowa frekwencja - Oliwia Skowrońska, Wiktoria Kwolek

6b

wzorowa frekwencja - Nikola Baran, Kamila Gierlicka

7a

Błażej Krzysiak

wzorowa frekwencja - Błażej Krzysiak

7b

Urszula Słonina

8a

wzorowa frekwencja - Irmina Skiba

 

GRATULUJEMY!

 

 

 

 

Prymusi 2018-2019

Uczniowie, którzy zdobyli tytuł Prymusa

w roku szkolnym 2018/2019

 

Klasa 1a

Jan Chruściel

Wojciech Kupka

Jakub Kiwała

Amelia Woźniak

 Klasa 1b

Rafał Łuczak

Wiktoria Micał

Grzegorz Dziedzic

Oliwia Gudyka

Maja Chrząszcz

Julia Hanf

 Klasa 2a

Kacper Chorzępa

Maja Kowalczyk

Szymon Kowalczyk

Karolina Matuszko

 Klasa 2b

Martyna Lenczner

Adrian Rząsa

Aleksander Dziki

Klasa 3a

Milena Wyciślak

Piotr Ulijasz

Piotr Głasek

 Klasa 3b

Karolina Tłuczek

Adrian Migut

Oskar Bator

klasa 4a

Aleksandra Obacz

Natalia Wiśniowska

Zuzanna Szuba

Lena Kuzia

Julia Guzek

 Klasa 4b

Lena Berkowicz

Emilia Miąso

Szymon Piskor

Wiktoria Lepak

Aleksandra Siwak

Ihor Voronenko

Agata Wysocka

 Klasa 4c

Gabriela Pirowska

Szymon Madej

Maria Kin

Dawid Migut

Małgorzata Kolbusz

 Klas 5a

Bartek Kościółek

Michał Wojturski

Wiktoria Biały

Ilianna Zagrodna

Zuzanna Hanf

Patryk Hanf

Philip Rudolf

Klasa 5b

Nikola Baran

Karolina Malec

Julia Czarnota

Karolina Kulig

Klasa 6a

Gabriel Godek

Błażej Krzysiak

Robert Łukasik

Karolina Szeliga

Klasa 6b

Urszula Słonina

Maja Smolarczyk

Karolina Wilkos

Katarzyna Wiśniewska

Klasa 8a

Igor Czarnota

Aleksandra Jaracz

Rupert Szczęch

Faustyna Wiśniewska

 Klasa 8b

Izabella Solecka

 

Prymus 2016/2017

Uczniowie, którzy zdobyli tytuł Prymusa

w roku szkolnym 2016/2017

 

KLASA  Imię i nazwisko
IA

 Piotr Głasek

Piotr Ulijasz

Milena Wyciślak

IB

Oskar Bator

Adrian Migut

Amelia Orszulak

Karolina Tłuczek

                          

IIA

Zuzanna Szuba

Julia Guzek

Aleksandra Obacz

IIB

Lena Berkowicz

Emilia Miąso

Aleksandra Siwak

Agata Wysocka

Ihor Voronenko

IIC

Gabriela Pirowska

Szymon Madej

Dawid Migut

IIIA

Olga Haliniak

Oliwia Pszona

Martyna Watras

Michał Wojturski

Bartłomiej Kościółek

IIIB

Oliwia Skowrońska

Nikola Baran

Wiktoria Biały

Wiktoria Zaręba

IIIC

Karolina Malec

Oliwia Pruchnik

Anna Wilkos

Paulina Szykuła

Karolina Kulig

IVA
  1. Anna Ogonowska
  2. Gabriel Godek
IVB
  1. Urszula Słonina
  2. Karolina Wilkos
  3. Katarzyna Wiśniewska
V
  1. Alexandra Przywara
  2. Wiktor Kuczmarz
VIA
  1. Igor Czarnota
  2. Aleksandra Jaracz
  3. Rupert Szczęch
  4. Faustyna Wiśniewska
VIB
  1. Izabella Solecka

Prymusi 2015/2016

Uczniowie, którzy zdobyli tytuł Prymusa

w roku szkolnym 2015/2016

 

klasy pierwsze

Julia Guzek                                                             Aleksandra Siwak              

Aleksandra Obacz                                                  Gabriela Pirowska

Zuzanna Szuba                                                       Szymon Madej

Emilia Miąso                                                          Małgorzata Kobusz

Agata Wysocka                                                      Maria Kin

klasy drugie


          Wiktoria Ataman                                                 Marcelina Stefko   
          Martyna Watras                                                  Karolina Kulig       

         Olga Haliniak                                                        Anna Wilkos       
         Oliwia Skowrońska

         Nikola Baran       
         Wiktoria Zaręba 

        Wiktoria Szewczyk                                                 
       Karolina Malec                                                   
       Oliwia Pruchnik                                                   


klasy trzecie


          Antoni Ataman                                                     Gabriel Godek       
          Anna Ogonowska                                                 Karolina Szeliga   
          Katarzyna Majda                                              Karolina Wilkos   
         Urszula Słonina                                                     Zofia Wybranowska   
         Katarzyna Wiśniewska                                      


klasa czwarta


       Wiktor Kuczmarz           
      Alexandra Przywara   

klasy piąte


        Faustyna Wiśniewska                             Rupert Szczęch       
        Natalia Lepak                                          Natalia Drelich                                                
       Wiktoria Goździewska                              Kacper Krawiec

       Jakub Moos

  klasy szóste

      Marlena Micał                                         Jakub Skuza

        Klaudia Rożek                                         Klaudia Wąsacz

       Wiktoria Sikora

    

GRATULUJEMY!  

Więcej artykułów…

  1. Prymusi 2014/2015