Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu LEON

Wyniki sesji jesiennej Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego LEON- Matematyka

 

Kacper Chorzępa kl. 3a - miejsce 3 - nagroda

Dyplom laureata zdobyli:

Grześ Dziedzic kl. 2b

Tymon Czartoryski kl. 2b

Sebastian Mik kl. 2a

Maja Chrząszcz kl. 2b

Filip Majder kl. 2b

Adrian Rząsa kl. 3b

Szymon Kowalczyk kl. 3a

Tymek Huczyński kl. 3a

Karol Wiśniowski kl. 3b

Piotr Ulijasz kl. 4a

Piotr Głasek kl. 4a

Karolina Tłuczek kl. 4b

Milena Wycislak kl. 4a

Adrian Migut kl. 4b

Philip Rudolf kl. 6b

Urszula Słonina kl. 7b

Na wyróznienie zasługują również uczniowie: Oskar Ziobro kl. 1b i Paweł Szewczyk kl. 1a, którzy nieźle poradzili sobie z trudnymi zadaniami.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

 

Kolejne literackie sukcesy naszych uczniów!

 

Miło nam poinformować, że w  V Wojewódzkim Konkursie Literackim "List do świętego Mikołaja" nasi uczniowie zajęli czołowe lokaty.
W kategorii klas IV-VI Bartek Kościółek zajął I miejsce, Michał Wojturski został wyróżniony. 
Natomiast Urszula Słonina zajęła I miejsce w kategorii klas VII-VIII.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 
 

I miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim

 

Urszula Słonina zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim na najlepsze opowiadanie pt. "Świąteczne zda(e)rzenie". To już kolejny sukces uczennicy klasy 7B. Serdecznie gratulujemy!!!

 

P1030990

 

Wyniki konkursu plastycznego „Miś – bohater literacki”

Wyniki konkursu plastycznego „Miś – bohater literacki” zorganizowanego dla dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz uczniów z klas 1-3. Na konkurs wpłynęło 57 prac.

Z tych komisja konkursowa wytypowała prace nagrodzone i wyróżnione w technice mieszanej oraz rysunku.

TECHNIKA MIESZANA

PRACE NAGRODZONE: 1. Liliana Ataman gr. „B” 2. Iga Hajt gr. „B” 3. Oskar Ziobro 1b

PRACE WYRÓŻNIONE: 1. Emilia Mieszczak 0a 2. Barbara Ostafil 3a 3. Klaudia Socha 1a

TECHNIKA RYSUNEK

PRACE NAGRODZONE: 1. Julia Hanf 2b 2. Paweł Łuczak 0a 3. Wiktoria Micał 2b

PRACE WYRÓŻNIONE: 1. Andrzej Ataman 1b 2. Weronika Dobkowska 2b 3. Rafał Łuczak 2b
4. Filip Majder 2b 5. Zuzanna Paluch gr.”B” 6. Adrian Rząsa 3b 7. Amelia Ziobro 1a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również wychowawcom oraz pozostałym uczestnikom konkurs.

Organizatorzy: Maria Płaneta, Małgorzata Krzemieniecka

Pozostali uczestnicy:

Czytaj więcej: Wyniki konkursu plastycznego „Miś – bohater literacki” 

Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim trzymającym kciuki za Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” – można rozluźnić palce ;)  Kopniaki też okazały się skuteczne, gdyż nasi młodzi aktorzy zajęli    I miejsce w Podkarpackim Konkursie „Literatura i Dzieci”, a także otrzymali NAGRODĘ główną dziecięcego jury!!!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunkami teatrzyku są: pani Anna Tonia i pani Magdalena Kawa.