Dziękujemy

Dziękujemy wszystkim uczniom i ch rodzicom za przygotowanie ozdób choinkowych i udział w kiermaszu świąteczym. Serdeczne podziękowania przekazujemy rówież dzieciom, które poświęciły swój czas na wykonanie książeczek dla chorych  z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

   Cieszymy się, że nasi ucziowie są tak wrażliwi na los innych. Dziękujemy za okazane serce.

Wigilia przedszkolaków 2018

Jak co roku nasze dzieci uczestniczyły w klasowej wigilii. Dzieląc się opłatkiem składały sobie piękne życzenia. Przy stole wspólnie kolędowaliśmy i jedliśmy smakołyki przygotowane przez mamy. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i samych dobrych dni w Nowym 2019 Roku.

Zajęcia kulinarne

 

Przygotowując się do Świąt najmłodsze przedszkolaki z gr. B zrobiły pierniczki. Dzieci z zapałem mieszały składniki, wyrabiały i wałkowały ciasto. Dużo radości sprawiło im wykrawanie ciasteczek. Upieczone pierniczki bardzo wszystkim smakowały. To były ciekawe i bardzo smaczne zajęcia.

W oczekiwaniu na zimę

Nasze przedszkolaki często spacerując wypatrywały oznak nadchodzących świąt i zbliżającej się zimy. Podziwiały dekoracje świąteczne a mnóstwo radości dostarczył im pierwszy śnieg.

Zajęcia w Muzeum Dobranocek

 

,,Święta misia Uszatka" to temat zajęć w Muzeum Dobranocek w których uczestniczyły najmłodsi z gr.B. Dzieci poznały zwyczaje bożonarodzeniowe, posłuchały jednego z opowiadań o bohaterze zajęć a także wzięły udział w konkursie o tematyce świątecznej. Na zakończenie obejrzały bajkę o misiu Uszatku.

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…