Jesteśmy przedszkolakami

W miesiącu wrześniu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. W ramach obchodów tego święta pani wicedyrektor Beata Nisztuk dokonała uroczystego pasowania na ,,Przedszkolaka" naszych milusińskich z grupy B. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wykonując  piosenki, biorąc udział w zabawach tanecznych i zręcznościowych.

Pasowanie na czytelnika

W miesiącu czerwcu dzieci z obu grup przedszkolnych miały ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia czytelnicze, które odbywały się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Poświecone były one zebrze Zanzibal. Dzieci rozwiązywały zagadki ,wykonały portret bohatera zajęć. Głównym punktem była uroczysta przysięga i pasowanie na czytelnika. Na zakończenie otrzymały upominki.

Zwiedzając skansen

W dniu dzisiejszym - 10.06. dzieciaczki z gr.B wreszcie miały swoją wycieczkę. Pogoda dopisała  i mogliśmy zwiedzić Skansen w Kolbuszowej. Najbardziej spodobały im się zabawki z dawnych lat. Na zakończenie zrobiły mały zielnik. A póżniej  spacerowały, biegały i grały w piłkę na zielonej trawce. Bardzo ważnym punktem programu była kiełbaska z grilla. Do szkoły wróciły radosne i szczesliwe.To był wspaniały dzień.

Wycieczka do Pstrągowej

3 czerwca dzieci z grupy 0A wyjechały na wycieczkę do Pstrągowej, w czasie której miały dużo atrakcji. Zapoznały się ze zwierzętami, karmiły ryby, jeździły bryczką, skakały na dmuchanym placu zabaw. W trakcie pobytu zajadały się pysznymi, grillowanymi kiełbaskami.

W zakładzie szewskim

Poznając różne zawody najmłodsi z gr.B gościli w Zakładzie Szewskim. Właściciel w sposób dowcipny i ciekawy przekazał wiedzę o swej pracy.  Dzieci miały możliwość poznać narzędzia potrzebne do reperacji obuwia  a także samodzielnie przeszyć kawałki skóry na maszynie. To były bardzo ciekawe zajęcia.

Z naszych galerii...