W oczekiwaniu na zimę

Nasze przedszkolaki często spacerując wypatrywały oznak nadchodzących świąt i zbliżającej się zimy. Podziwiały dekoracje świąteczne a mnóstwo radości dostarczył im pierwszy śnieg.

Zajęcia w Muzeum Dobranocek

 

,,Święta misia Uszatka" to temat zajęć w Muzeum Dobranocek w których uczestniczyły najmłodsi z gr.B. Dzieci poznały zwyczaje bożonarodzeniowe, posłuchały jednego z opowiadań o bohaterze zajęć a także wzięły udział w konkursie o tematyce świątecznej. Na zakończenie obejrzały bajkę o misiu Uszatku.

Zimowe spotkanie w bibliotece

13 grudnia grupa A uczestniczyła w warsztatach bibliotecznych. Dzieci wysłuchały bajek o zimowych przygodach zwierząt, rozwiązywały zagadki i tworzyły świąteczne ozdoby choinkowe.

Warsztaty w pizzerii

11 grudnia sześciolatki z grupy A udały się do pizzerii Gusto Dominium, gdzie uczestniczyły w warsztatach "Małego Pizzera". Wspólnie z Pizzermanem przygotowały pyszne pizze, które wszystkim bardzo smakowały. Na koniec otrzymały dyplomy ukończenia kursu wraz z tytułem Małego Pizzera.

Witamy Mkołaja

  

I znów odwiedził nasze dzieci tak bardzo oczekiwany gość - Mikołaj. Przyniósł prezenty a wraz z nimi radość i szczęście. Dzieci gorąco, bardzo serdecznie podziękowały i oczywiście zaprosiły  Mikołaja w następnym roku. A póżniej nastąpiło wzajemne oglądanie oraz porównywanie prezentów i wspólne zabawy.

Z naszych galerii...

Tak oto rozpoczęliśmy nowy rok szkolny...

{gallery maxcount=4}galerie/2015_Rozpoczecie_roku_szkolnego{/gallery}

Więcej…