im. Adama Mickiewicza w Rzeszowie

Zabawa karnawalowa w przedszkolu

Dzieci z obu grup przedszkolnych przebrane w stroje karnawalowe bawily sie w rytm muzyki przebojow dzieciecych ( gr. B - 30. 01. a starszaki z gr. A - 01.02.) Zabawy taneczne w sali gimnastycznej prowadzil pan Waldek. W salach czekal na dzieci slodki poczestunek i dalszy ciag zabaw pod kierunkiem p. Eweliny, p. Malgosi i p. Marysi. Dziekujemy rodzicom za przygotowanie swoim pociechom pieknych strojow.

Wigilia naszych przedszkolakow

Zrobiło się u nas świątecznie. W poniedziałek 21 grudnia w obu grupach przedszkolnych choinka była ubrana, dzieci pięknie wystrojone i udekorowany stół. Wszyscy czekaliśmy na rozpoczęcie naszej wigilii. W podniosły nastrój wprowadził nas koncert kolęd w wykonaniu naszych przedszkolaków z grupy A. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie mogliśmy się przytulic i podzielić opłatkiem, ale szczere życzenia wystarczyły.
Życzmy Wszystkim, aby ten świąteczny czas był wyjątkowy. Mimo ograniczeń jakie mamy, niech się spełnią Wasze marzenia. Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w każdym dniu Nowego 2021 Roku!

Nagroda w konkursie plastycznym

Praca Paulinki Blachy z gr. A została nagrodzona w Międzywojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Mały ekolog. Leśne spotkanie” – zorganizowanym przez Zespól Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej ,,Eko Dar” w Świlczy. Praca zostala wykonana pod kierunkiem nauczycieli M. Planety i M. Krzemienieckiej. Gratulujemy sukcesu.konkurs1_miniatura.jpgkonkurs2_miniatura.jpg

Mikolaj dla przedszkolakow

W tym roku Mikołaj nie pokazując się zostawił dzieciom prezenty pod drzwiami sal. Zasygnalizował swoja obecność dzwoneczkami. Oprócz drobnych upominków dla każdego przedszkolaka był tez prezent grupowy. Do wspólnej zabawy dzieci dostały książki, puzzle i gry. Dziękujemy i zapraszamy znowu za rok.

Zdalne nauczanie u przedszkolakow

W tym trudnym dla wszystkich okresie nasze najmlodsze przedszkolaki z gr.B dzielnie pracowalyw domu. Oto niektore z ich wspanialych prac. Dziekujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangazowanie. Zyczymy wszystkim wspanialych wakacji i do zobaczenia.