Wiosenna świetlica

Wiosennie i świątecznie zrobiło się w naszej świetlicy! A to za sprawą kolorowych prac plastycznych Dzieci przywołały wiosnę rysujac jej pierwsze oznaki: bazie, bociany, krokusy, przebisniegi, forsycje i oczywiscie słońce i z ciepłymi promykami.  Wiosna to też Wielkanoc. Piękne pisanki, koszyczki i zajączki przypominają wszystkim o nadchodzących świętach.

8 marca Dzień Kobiet

W świetlicowej gromadzie szybko płynie czas. Gry planszowe, klocki, zabawy i prace plastyczne to ulubione formy aktywności. Oczywiście też zajęcia sportowe na sali gimnastycznej i zabawy na boisku szkolnym, jeśli pogoda pozawala wyjść na świeże powietrze. W ostatnim konkursie plastycznym „8 marca Dzień Kobiet”, organizowanym przez świetlicę szkolną wzięło udział bardzo dużo dzieci z klas 1-3. Prace były kolorowe, ciekawe i przypominały o marcowym święcie kobiet, tych dużych i tych małych. Każdy autor został doceniony i nagrodzony. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy już do następnych konkursów,

Walentynki w świetlicy

9 lutego to Dzień Bezpiecznego Internetu - w świetlicy przypomnieliśmy zasady korzystania z sieci. Przez cały tydzień powstawały też walentynkowe serduszka dla koleżanek i kolegów, zebrało się ich sporo. Takie zadanie sprawiło dzieciom dużo radości. 

Zimowa świetlica

W słoneczne i mroźne dni dzieci w czasie pobytu na świetlicy chętnie korzystają z uroków zimy. Zabawy na boisku szkolnym, pokrytym śniegiem dodają wszystkim dużo energii. 

Wracamy do świetlicy

Znów spotykamy się w świeltlicy! To dobra wiadomość, bo wszyscy tęsknimy za kolegami i koleżankami, i też za nauczycielami. Możemy się bawić, zachowując środki ostrożności. Pamiętamy o maseczkach i częstym myciu i dezynfekcji rąk. Możemy liczyć na pomoc w odrabianiu zadań domowych. Ostatnio przypominaliśmy sobie imiona naszych dziadków w związku z ich świętem. To dla Nich te serduszka na plakacie: Wiwat Babcia i Dziadziu.