"Adasiaki" przedszkolakom

Mimo deszczowej pogody, 4 lutego odwiedziły nas dzieciaki z rzeszowskich przedszkoli. Obejrzały spektakl pt. "Skrzywiony żart"w wykonaniu Szkolnego Teatrzyku "Adasiaki". Przedstawienie bardzo się podobało, maluchy z wielkim zainteresowaniem przyglądały się temu, co działo sie na scenie... A działo się...

Zapraszamy ponownie.

Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim trzymającym kciuki za Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” – można rozluźnić palce ;)  Kopniaki też okazały się skuteczne, gdyż nasi młodzi aktorzy zajęli    I miejsce w Podkarpackim Konkursie „Literatura i Dzieci”, a także otrzymali NAGRODĘ główną dziecięcego jury!!!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekunkami teatrzyku są: pani Anna Tonia i pani Magdalena Kawa.

Sukces teatralny

Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” zajął I miejsce w eliminacjach rejonowych Podkarpackiego Konkursu „Literatura i Dzieci”. Tym samym nasi uczniowie zostali nominowani do finału tego konkursu, w którym będą reprezentowali Rzeszów i okolice. Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! Trzymamy kciuki i życzymy POWODZENIA w finale!!!

Występ „Adasiaków” 2019

19 czerwca Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” odwiedził dzieci w Przedszkolu nr 23, aby przedstawić im spektakl pt. „Skrzywiony żart”. Maluchy z ogromnym zainteresowaniem i w skupieniu próbowały rozwikłać baśniową zagadkę krzywego królestwa.
Tym występem zakończyliśmy tegoroczne tournée ;) Przed nami… zasłużony odpoczynek. Naszej publiczności, czyli całej społeczności szkolnej, życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

„Bajkowisko 2019”

Szkolny Teatrzyk „Adasiaki” zajął I miejsce w XXIV Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2019”. Tym razem nasi uczniowie zaprezentowali inscenizację pt. „Skrzywiony żart”.
Jedną z nagród był występ na deskach Teatru Maska podczas finału konkursu. To niesamowite przeżycie było spełnieniem marzeń młodych artystów – przez chwilę poczuli magię profesjonalnego teatru. Przed występem udzielili licznych wywiadów.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy kolejnych scenicznych sukcesów. Opiekunkami grupy teatralnej są: pani Anna Tonia i pani Magdalena Kawa.