ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

ZAJĘCIA DODATKOWE 2019/2020

ZAJĘCIA

KLASA

TERMIN

SALA

BASEN

1 – 8

WTOREK

14:30 – 15:30

CZWARTEK

13:30 – 14:45

ROSIR

MALI SIATKARZE

1 – 3

ŚRODA

8:00 – 8:45

5

J.UKRAIŃSKI PUNKT PRZEDSZKOLNY I  DLA KLAS I-III

PRZEDSZKOLE

PONIEDZIAŁEK

15:55 – 16:55

16:55 – 17:55

ŚRODA

15:45 – 16:45

29

1 – 3

WTOREK

15:55 – 16:40

16:40 – 17:25

ŚRODA

17:25 – 18:10

29

J. UKRAIŃSKI

DLA KLAS IV-VIII

4 – 8

PONIEDZIAŁEK

17:55 – 18:40

WTOREK

17:25 – 18:10

18:10 – 18:55

29

RELIGIA GREKO-KATOLICKA

PRZEDSZKOLE

ŚRODA

17:25 – 18:25

28

RELIGIA GREKO-KATOLICKA

1 – 3

WTOREK

15.55-16:40

16:40 – 17:25

28

RELIGIA GREKO-KATOLICKA

4 – 8

WTOREK

15:55 – 16:40

16:40 – 17:25

17.30-19.00

28

JĘZYK ANGIELSKI

PROFI LINGUA

KLASA 3

ŚRODA

9:00 – 10:30

PROFI-LINGUA

RYNEK 15

JĘZYK ANGIELSKI

PROFI LINGUA

KLASA 4

PIĄTEK

13:00 – 14:30

PROFI-LINGUA

RYNEK 15

JĘZYK ANGIELSKI

PROFI LINGUA

KLASA 5

WTOREK

8:00 – 9:30

ŚRODA

14:30 – 16:00

PROFI-LINGUA

RYNEK 15

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Lp.

Nazwisko i Imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień, godzina

sala

1.

Barabasz Grzegorz

logopedia

poniedziałek, 13:40 – 14:25

7

2.

Bednarska- Rykała Jadwiga

Kółko warcabowe

środa, 16:00 – 17:00

swietlica

3.

Bereś Marek

Łucznictwo

wtorek, 14:30 – 16:00

5

4.

Jaracz Monika

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu klas 8

piątek, 13:40 – 14:25

46

5.

Kluz Grażyna

Zajęcia wyrównawcze, kl. 1b

środa, 11:45 – 12:30

35

6.

Kłeczek Iwona

Zajęcia rozwijające, kl. 3a

czwartek, 12:45 – 13:30

35

7.

Konopelska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze, kl. 2b

Zajęcia rozwijające, kl. 2b

czwartek, 12:45 – 13:30

35/28

8.

Krauz Agnieszka

Kółko matematyczne, kl. 5

czwartek, 13:30 – 14:25

44

Zajęcia wyrównawcze/konsultacyjne, kl. 4

poniedziałek, 13:40 – 14:25

35

9.

Kubaszek Janina

Zajęcia wyrównawcze, kl. 3b

Zajęcia rozwijające, kl. 3b

poniedziałek (co 2 tydzień), 10:45 – 11:30

35

10.

Kawa Magdalena

zajęcia plastyczne

środa, 14:30 – 15:20

44

11.

Lepionka Zofia

kółko filatelistyczne

piątek. 13:40 – 14:25

biblioteka

12.

Pilch Kinga

kółko geograficzne

środa, 12:45 – 13:30

39

13.

Różański Michał

piłka siatkowa

poniedziałek, 14:30 – 16:00

środa, 15:30 – 16:15

5

14. 

Rzeźnik Barbara

kółko j. niemieckiego

czwartek, 14:30 – 15:20

38

15.

Socha Marta

Kółko matematyczne / Zajęcia wyrównawcze

czwartek, 7:15 – 8:00

38

16.

Śledziona Henryk

piłka nożna

czwartek, 13:40 – 15:20

środa, 12:45 – 14:25

boisko szkolne

17.

Tonia Anna

kółko teatralne

środa/czwartek, 13:45 – 14:30

43

18.

Wilczak Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

piątek, 11:45 – 12:30

35

19.

Wilk Marzena

zajęcia rozwijające

poniedziałek, wtorek, 7:15 – 8:00

42

20.

Wywrocki Waldemar

chór szkolny

środa, 14:30 – 15:30

38

20.

Zachwieja Renata

kółko biologiczno-fizyczne

środa, 7:00 – 7:45

39

21.

Ziemiańska Sylwia

kółko chemiczne, kl. 7-8

poniedziałek, 7:00 – 7:45

39

22.

Haładyj Wojciech

zajęcia wyrównawcze, kl. 4

środa, 12:45 – 13:30

44

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

Szkoła Podstawowa Nr 1 oferuje w roku szkolnym 2017/2018

następujące dodatkowe zajęcia pozalekcyjne.

 

Lp. Nazwisko i Imię nauczyciela Rodzaj zajęć

Dzień, godzina

sala
 1. Barabasz Grzegorz Gimnastyka korekcyjna poniedz. 14:25- 15:10 3
Gimnastyka korekcyjna wtorek 12:45- 13:30 3
 2. Bednarska- Rykała Jadwiga Kółko warcabowe. piątek 16:00- 17:00 2
 3. Bereś Marek Język polski- zaj. dodatkowe kl.6a,7a wtorek 13:40- 14:25 43
środa 14:35- 15:20 43
Łucznictwo – zaj. rekreacyjno- sportowe wtorek 14:30- 16:00 5
 4. Cop Maria Zajęcia wyrównawcze z geografii dla kl.7a,7b piątek 14:30- 15:15 39
 5. Dynowska Zofia Zajęcia terapii pedagogicznej. wtorek 13:30- 14:30 47
środa 13:30- 14:30 47
 6. Falandys Alina Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 7a, 7b czwartek 7:15- 7:55 43
 7. Jaracz Monika Kółko mitologiczne środa 13:30- 14:30 41
 8. Kawa Magdalena Kółko plastyczne kl.5 piątek 13:40- 14:25 44
Kółko plastyczne kl.6,7 piątek 14:30- 15:15 44
 9. Kluz Grażyna Zajęcia wyrównawcze poniedz. 12:45- 13:30 35
Zajęcia rozwijające „Mali majsterkowicze” wtorek 12:45- 13:30 28
 10. Kłeczek Iwona Zajęcia rozwijające wtorek 12:45- 13:30 29
 11. Konopelska Małgorzata Zajęcia wyrównawcze środa 12:45 - 13:30 44
     
Zajęcia rozwijajace poniedz.12:45- 13:30 44
 12.

Kubaszek Janina

Zajęcia wyrównawcze- ćw. w czytaniu i pisaniu czwartek 11:45- 12:30 35
   
Zajęcia wyrównawcze- ćw. w mówieniu środa 11:45- 12:30 1
 13. Kubiś Ewa

Kółko historyczne kl.7

Kółko historyczne kl.6

poniedz. 14:40- 15:10

wtorek - co 2 tygodnie

41

41

 14. Kudyba Dorota Kółko chemiczne czwartek 7:10- 7:50 39
 15. Lepionka Zofia Zaj. wyrównawcze 5a środa 13:40 - 14:25 44
Kółko filatelistyczne II semestr  
 16.    Nisztuk Beata Zajęcia rozwijająca kl.3b poniedz.12:45- 13:30 35
Zajęcia wyrównawcze kl.3b czwartek 12:45- 13:30 35
 17. Różański Michał Szachy kl. I., kl. II poniedz. 13:40- 14:25 38
Szachy kl. III, IV, V poniedz. 14:35- 15:20 38
 18. Rzeźnik Barbara Kółko j. niemieckiego wtorek 14:30- 15:15 38
 19. Socha Marta Kółko matematyczne, zajęcia wyrównawcze.
poniedz. 13:30- 14:45 41
 20. Śledziona Henryk Piłka nożna dla dzieci ze świetlicy środa 12:45- 13:30 5
 21. Tonia Anna Zajęcia dydaktyczno- wyrów. kl.4b poniedz. 11:45- 12:30 35
Zajęcia dydaktyczno- wyrów.kl.7b środa 14:35- 15:20 43
 22. Tutak -Bik Magdalena Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla kl. 7 środa 7:10- 7:50 35
 23. Wilczak Małgorzata Zajęcia wyrównawcze piątek 8:00- 8:45 35
Zajęcia rozwijające „Młodzi odkrywcy” II semestr piątek 12:45 13:30 35
 24. Wilk Marzena Zajęcia j. angielskiego

poniedziałek, środa - 7:20-8:00 (kl. VII)

wtorek, czwartek - 7:20-8:00 (kl. V)

42
 25. Wywrocki Waldemar Zespół Gabcia i przyjaciele- śpiew
czwartek 14:30- 16:30 38
   
Zespół Gabcia i Przyjaciele ZUMBA wtorek 12:45- 13:45 5
 26.

Zachwieja Renata

Zajęcia dydaktyczno- wyrów. matematyka kl.6a środa 13:30- 14:25 39
Kółko biologiczno - fizyczne wtorek 7:10- 7:55 39

 

LP. RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ, GODZINA

SALA
 

ETYKA

zajęcia odbywały się do 30.11.2017

PONIEDZ. 14:25-15:10

 

42
  RELIGIA GREKO-KATOLICKA

WTOREK 16:15 17:45 – szkoła

WTOREK 17:45- 18:30 – przedszkole

28
  KULTURA MNIEJSZOŚCI NARODOWEJ - JĘZYK UKRAIŃSKI

WTOREK 15:45-17:45- przedszkole

17:45- 18:30 - szkoła

CZWARTEK 15:45-17:15- przedszkole

17:15- 18:15 - szkoła

29

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PŁATNE 2017/2018

 

LP. RODZAJ ZAJĘĆ KLASA   TERMIN, DZIEŃ, GODZINA SALA
    1      BASEN     1-5 WTOREK   13:40- 15:15 I gr.    ROSIR
CZWARTEK 13:40-15:15 II gr.
     2      TAŃCE      0-5

od 5.03.2018 zajęcia odwołane do końca roku szkolnego

PIĄTEK

14:35- 15:20

       5
    3    GIMNASTYKA           ARTYSTYCZNA     0-7

PONIEDZIAŁEK

13:50 - 15:50 I,II gr.

       5

ŚRODA

13:50- 15:50 I, II gr.

       5
    4

AKADEMIA MAŁEGO 

INFORMATYKA

    1-4

ŚRODA   13:40- 15:20

(co dwa tygodnie)

 

zmiana od 5.03.2018

CZWARTEK 14:30-16:10

(co dwa tygodnie)

 

    24/38
     5             KARATE     1-3               CZWARTEK 13:40-14:25         5
     6

JĘZYK

ANGIELSKI

(Union Jack)

     1-3

KLASY IV

PONIEDZ. 12:45-13:30 (od.9.10.2017)

    PIĄTEK.8:00- 8:45 (od 20.10.2017)

41

1

KLASY III

PIĄTEK 12:45- 13:30

      29
     7

JĘZYK

ANGIELSKI

(PROMAR)

      1-3

KLASY I

PIĄTEK. 13:40-14:25   

(od 13.10.2017) Union Jack

      29

KLASY II

ŚRODA (gr. I) 13:40- 14:25

CZWARTEK (gr. II) 13:40- 14:25

        29

KLASA VB

WTOREK 13:40- 14:25

        41
8    NAUKA GRY NA       GITARZE      1-8                  PIĄTEK 14:30- 17:00        42

 

 

DODATKOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2016/2017

DODATKOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 

w roku szkolnym 2016/2017

 

Szkoła Podstawowa Nr 1 oferuje w roku szkolnym 2016/2017 następujące dodatkowe zajęcia pozalekcyjne.

 

Lp.

Nazwisko i Imię nauczyciela

Rodzaj

Realizowanych zajęć

(nazwa, klasa)

Rodzaj zajęć

Dzień

godzina

sala
  1.  

Bednarska- Rykała Jadwiga

Kółko warcabowe.

środa 16:00- 17:00

1

 2.

Bereś Marek

Język polski- zaj. dodatkowe kl.6a

Łucznictwo – zaj. rekreacyjno- sportowe

środa 13:40-14:25

wtorek 14:30- 16:00

43

5

 3. Dynowska Zofia

Zajęcia terapii pedagogicznej.

poniedz., środa,

11:45-12:30

czwartek, piątek

12:45- 13:30

47

 4.

Furman Jadwiga

Konsultacje z matematyki.

środa 14:30- 15:15

38

 5. Kluz Grażyna

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze  Zajęcia rozwijające zainteresowania- zdolności.

pon. 11:45-12:30

środa 11:45-12:30

29

 6. Kłeczek Iwona

Zajęcia rozwijające zainteresowania i zdolności.Przygotowanie uczniów do udziału w konkursach.

wtorek 12:45- 14:15

45

 7. Konopelska Małgorzataw

Zajęcia wyrównawcze 2c

Przygotowanie do konkursów

wtorek 12:45- 14:25

piątek 11:45- 12:30

44

25

 8. Kubaszek Janina

Zajęcia czytelniczo- wyrównawcze

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia rozwijające, przygotowanie do konkursów

poniedziałek 8:00- 8:45

poniedziałek 8:50- 9:40

 

wtorek 12:45

1

1

25

 9. Kubiś Ewa

Kółko historyczne kl.6

Kółko historyczne kl. 5

Środa 14:20-15:00

wtorek 13:45-14:15

41

 10.

Nisztuk Beata

Konsultacje dla rodziców

Zajęcia wyrównawcze kl. 2b

Zajęcia rozwijające kl.2b

wtorek  8:00-8:45

środa 12:45- 13:30

poniedziałek 12:45- 13:30

28

 11. O. Anastazy Popiel Kółko Biblijne środa 13:40-14:25 45
 12. Omiotek Jadwiga

Zajęcia rozwijające (plastyczno- techniczne). Przygotowanie do Konkursu Pięknego Czytania

piątek 14:00- 15:00

24

 13.

Różański Michał

Piłka siatkowa dziewcząt

środa 16:00- 17:30

5

 14. Rzeźnik Barbara

Kółko j. niemieckiego

środa 14:30 -15:15

42

 15. Starzak Elżbieta

Kółko j. ang. dla kl. I-III

środa  12:30- 13:30

42

 16. Śledziona Henryk

BASEN

wtorek 14:30-16:00

czwartek 13:40-15:00

ROSIR

 17.

Tonia Anna

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze, przygotowanie uczniów do konkursów, zajęcia teatralne.

środa  11:45- 13:30

46

 18.

Wilczak Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze.

Przygotowanie do Konkursów Pięknego Czytania – II semestr

poniedziałek 11:30- 12:15

wtorek 11:45- 12:30

46

 19. Wilk Marzena

Zajęcia rozwijające

wtorek 14:30- 15:30

42

 20. Wywrocki Waldemar

Chór „Gabcia i przyjaciele”

Zumba „Gabcia i przyjaciele”

pon. 16:00-17:00

piątek 16:00-16:45 I gr

piątek 16:45- 17:30 II gr

5

 21.

Zachwieja Renata

Zajęcia rozwijające z matematyki kl.5a

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 5a

pon.13:40- 14:25

środa 13:40- 14:25

39

39

OFERTA ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

OFERTA ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Szkoła Podstawowa Nr 1 oferuje w roku szkolnym 2016/2017 następujące zajęcia dodatkowe.

 

ZAJĘCIA

KLASA

      

             TERMIN

SALA

     NAUCZYCIEL

    PROWADZĄCY

             BASEN    1-6

WTOREK

14:45- 15:30 I gr.

CZWARTEK

14:00- 14:45 II gr.

ROSIR

H. ŚLEDZIONA

M. RÓŻAŃSKI

TAŃCE

   0-6

PIĄTEK

14:15- 15:00

       5

MAŁGORZATA

KOŚCIELNA

GIMNASTYKA

ARTYSTYCZNA

   0-6

PONIEDZIAŁEK

13:50-14:50 I gr.

15:00- 16:00 II gr.

ŚRODA

13:50-14:50 I gr.

15:00-16:00 II gr.

       5    REGINA MAŁEK

AKADEMIA MAŁEGO INFORMATYKA

   0-3

ŚRODA

13:40- 15:10

co dwa tygodnie

     24

LESŁAW

MACEJCZYK

             ETYKA  
   0-6

PONIEDZIAŁEK

14:25- 15:10

     45    RYSZARD KRUK

UKRAIŃSKI

DLA KL. „O”

0

WTOREK

15:45- 17:45

CZWARTEK

17:15-18:15

29

TAMARA

MARTYNIUK

UKRAIŃSKI

DLA KL. „I-VI”

    I-VI

           WTOREK

17:45-18:30

CZWARTEK

15:45-17:15

45

29

TAMARA

MARTYNIUK

RELIGIA GREKO- KATOLICKA

0

WTOREK

17:45- 18:45

29

           PAWEŁ

HRYCYNA

RELIGIA GREKO- KATOLICA

I-VI

           WTOREK

15:45- 17:15

45

PAWEŁ

HRYCYNA

ZUMBA

„GABCIA I PRZYJACIELE”

0-VI

           PIĄTEK

16:00- 16:45 I gr.

16:45- 17:30 II gr.

5

WALDEMAR

WYWROCKI

               CHÓR

„GABCIA I PRZYJACIELE”

0-VI

    

       PONIEDZIAŁEK

16:00- 17:00

     38

WALDEMAR

WYWROCKI

            SZACHY     0-VI

WTOREK

13:40- 14:25 I gr

14:30- 15:15 II gr

     44 WOŹNIAK

JĘZYK  

ANGIELSKI

      I

ŚRODA

12:30- 13:15

WTOREK

12:30- 13:15

     46

 

      29

PROMAR
      II

CZWARTEK

13:40- 14:25

     45 UNION JACK
     III

ŚRODA

12:35- 13:20

     45

UNION JACK