Dzień Flagi

Maj rozpoczyna się dla nas całkiem swiątecznie: 1 maja - Święto Pracy, 2 maja - Dzień Flagi, 3 maja - Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pamiętamy o naszych symbolach narodowych. Uczniowie klas 1-3 na zajęciach zdalnych z edukacji informatycznej wykonali piękne prace: naszą biało - czerwoną flagę. 

Dzień Ziemi 2021

Dzień Ziemi, ktory przypada 22 kwietnia, przypomina nam o tym, by szanować i dbać o własny dom, dom wszystkich ludzi, naszą planetę Ziemię. Tegoroczne hasło: "Przywróc naszą Ziemię". I o tym mówią prace wykonane przez uczniów klas 1-3 na zajęciach informatycznych podczas nauki zdalnej.

Prace wiosenne komputerowo

Uczniowie klas 1-3 na zajęciach informatycznych podczas nauki zdalnej zaprezentowali swoje umiejetności korzystania z edytora grafiki. Stworzyli piękne prace wiosenne. Wielkie brawa dla wszystkich!

Ptasie gniazda

 

Na wiosnę ptaki budują gniazda i składają w nich jaja. Do budowy wykorzystują trawę, mech, gałązki, glinę i inne materiały. A oto gniazda zbudowane przez uczniów klasy 2a podczas nauki zdalnej. Niektóre jak prawdziwe.

 

 

 

Edukacja informatyczna 1-3

Wiosennie i świątecznie było na ostatnich zajęciach informatycznych w klasach 1-3. Uczniowie wykonali piękne prace wiosennej łąki, a także obrazki świąteczne. Przy tej okazji składamy Wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.