Szkoła Podstawowa nr 1

im. Adama Mickiewicza w Rzeszowie

Wyniki konkursu "Świetlik" 2020

Wyniki wszystkich uczniów startujących w XIII Edycji Konkursu

Nauk Przyrodniczych Świetlik 

rok szkolny 2019 na 2020 ( konkurs przeniesiny na wrzesień 2020 r.)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR1    

Kod

Imię Nazwisko

Klasa

Liczba punktów

Nagroda

1B01

Andrzej Ataman

1

53,00 (73,61%)

dyplom

1A01

Zuzanna Bułat

1

67,00 (93,06%)

nagroda

1A05

Nina Gieroń

1

30,00 (41,67%)

dyplom

1A07

Olwia Goleś

1

49,00 (68,06%)

dyplom

1A12

Adrian Lenczner

1

45,00 (62,50%)

dyplom

1B07

Nikodem Lisewski

1

41,00 (56,94%)

dyplom

1A14

Klaudia Socha

1

58,00 (80,56%)

wyróżnienie

1A16

Amelia Ziobro

1

45,00 (62,50%)

dyplom

1B13

Oskar Ziobro

1

57,00 (79,17%)

dyplom

2B2

Maja Chrząszcz

2

61,00 (84,72%)

wyróżnienie

2B5

Grzegorz Dziedzic

2

58,00 (80,56%)

wyróżnienie

2B9

Julia Hanf

2

57,00 (79,17%)

wyróżnienie

2B16

Filip Majder

2

33,00 (45,83%)

dyplom

2B17

Wiktoria Micał

2

10,00 (13,89%)

dyplom

3A5

Kacper Kluz

3

84,00 (65,63%)

dyplom

3B8

Martyna Lenczner

3

81,33 (63,54%)

dyplom

3A9

Karolina Matuszko

3

108,00 (84,38%)

wyróżnienie

3A10

Kamil Michalik

3

60,00 (46,88%)

dyplom

3B9

Adrian Rząsa

3

94,67 (73,96%)

dyplom

3B14

Karol Wiśniowski

3

85,33 (66,67%)

dyplom

4A1

Wiktoria Bąk

4

55,00 (42,97%)

dyplom

4A4

Piotr Głasek

4

92,00 (71,88%)

dyplom

4A7

Aleksandra Mącik

4

57,67 (45,05%)

dyplom

4A10

Jagoda Oberbek

4

60,00 (46,88%)

dyplom

4A11

Natalia Paja

4

56,33 (44,01%)

dyplom

4B16

Karolina Tłuczek

4

98,67 (77,08%)

wyróżnienie

4A14

Piotr Ulijasz

4

114,67 (89,58%)

nagroda

4A16

Milena Wyciślak

4

111,67 (87,24%)

nagroda

5A5

Julia Guzek

5

106,33 (66,46%)

dyplom

5C6

Maria Kin

5

57,33 (35,83%)

dyplom

5B7

Julia Kubień

5

69,67 (43,54%)

dyplom

5B10

Emilia Miąso

5

108,00 (67,50%)

dyplom

5C12

Gabriela Pirowska

5

82,67 (51,67%)

dyplom

5A15

Natalia Wiśniowska

5

68,33 (42,71%)

dyplom

5B17

Agata Wysocka

5

90,33 (56,46%)

dyplom

7B8

chłopak

7

95,33 (59,58%)

dyplom

7A4

Gabriel Godek

7

93,33 (58,33%)

dyplom

7B13

Karol Płoszaj

7

105,67 (66,04%)

dyplom

7B14

Artem Pylypchuk

7

68,00 (42,50%)

dyplom

7B15

Urszula Słonina

7

137,33 (85,83%)

nagroda

7A12

Karolina Szeliga

7

97,33 (60,83%)

dyplom

W hołdzie św. Janowi Pawłowi II

18 maja odbyły się online szkolne konkursy: recytatorski i plastyczny z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. W ten sposób wyraziliśmy naszą ogromną wdzięczność za dar życia Wielkiego Polaka i złożyliśmy kwiaty pamięci z głębi naszych serc. Niech konkursowa myśl: „Jesteście stworzeni do rzeczy wielkich…” prowadzi nas każdego dnia.
Oto wyniki konkursu recytatorskiego:
I miejsce ex aequo zajęli: Karolina Tłuczek z kl. 4B, Karolina Kulig z kl. 6B
i Oskar Guzek z kl. 6B;
II miejsce: Justyna Grabowska z kl. 4B oraz Kacper Kuś z kl. 6B
III miejsce zajęła Izabela Niemiec.
Jury przyznało także wyróżnienia następującym osobom: Aleksandrowi Komadzie z kl. 4B, Oskarowi Batorowi z kl. 4B, Julce Łańczak z kl. 5A, Maćkowi Dziubie z kl. 5C oraz Wanesie Matias z kl. 6B.

W konkursie plastycznym:
I miejsce zajęły: Justyna Grabowska z kl. 4B oraz Karolina Tłuczek z kl. 4B;
II miejsce: Julia Czarnota z kl. 6B
III miejsce: Zosia Bernat z kl. 5A.
Wyróżnienia otrzymali: Aleksander Komada z kl. 4B, Zuzia Szuba z kl. 5A, Amelia Ząbkowicz z kl. 5A,
Bartek Kościółek z kl. 6A, Karolina Drewniak z kl. 6B
oraz Sebastian Polański z kl. 6B.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM konkursów, którzy pomimo wielu przeciwności „płynęli pod prąd” – zgodnie z nauczaniem św. Jana Pawła II.

Barwy lata i jesieni

Jury w składzie: p. Maria Bielecka, pan Wojciech Haładyj i Małgosia Kolbusz sprawiedliwie ocenili uczestników konkursu poetyckiego "Barwy lata i jesieni"
I miejsce - Gabriela Pirowska z kl. Vc, II miejsce zajęli: Piotr ULIJASZ z kl. IV a i Maja Kluz z kl. IV a, III miejsce - Agata Wysocka z kl. V b, IV miejsce - Amina Havrylenko - kl. II a, V miejsce - Adrian Lech - kl. III b, VI miejsce - Maciej Mardoń kl. IIIa, VII miejsce - Wiktoria Twarowska kl. II a, VIII miejsce Kira Havrylenko kl. IV b.
Zadowoleni laureaci wybrali sobie nagrody. Konkurs przygotowała i przeprowadziła Jadwiga Bednarska - Rykała.

Konkurs plastyczny pt. "ORZEŁ BIAŁY".

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. "ORZEŁ BIAŁY". Nagrody otrzymali:
I miejsce:  Adrian Rząsa - kl. 3b   oraz Małgorzata Kolbusz - kl. 5c

II miejsceAnastasiia Kapii  -kl. 6b  Karolina Tłuczek -kl. 4b, Iryna Kapii - kl. 4b, Kira Havrylenko - kl. 4b, Zuzanna Bułat kl.- 1a , Andrzej Ataman 1b   Nina Gieroń - kl. 1a

III miejsceWiktoria Twarowska kl. 2a, Marek Rusinek - kl. 2a,  Jakub Kiwała - kl. 2a  Klaudia Socha - kl. 1a,   Krystian Lech - kl.1b

Organizatorzy konkursu: p. Marta Mokrzycka, Jadwiga Bednarska-Rykała, Danuta Pizun, p.Paweł Bożek dziękują wszystkim za przygotowanie pięknych prac.

Szkolny konkurs "Wielcy Polacy..."

Tytuł

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości ogłaszamy konkurs dla wszystkich uczniów klas 0-8 na portret naszych narodowych bohaterów, patriotów, którzy kochali swoją Ojczyznę, o nią walczyli, pracowali dla niej, rozsławili ją poza granicami kraju.

Prace plastyczne o formacie A4, w formie portretu, wykonane samodzielnie, w dowolnej technice płaskiej należy złożyć do dnia 7 listopada w sali 24. Prace powinny być zaopatrzone w imię i nazwisko ilustrowanej postaci oraz krótki podpis kim ta postać była (np. „Fryderyk Chopin. Kompozytor”) i umieszczone na przedniej stronie pracy. Mile widziane ramki w portrecie.

Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie. Komisja konkursowa oceni zgłoszone prace, przyzna nagrody i wyróżnienia oraz nagrodę główną Dyrektora SP 1.