BJIgnac

zawodowcy

Ważne telefony

800 800 605
Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 080 222
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

Zabawy przedszkolaków

Dzieci z Punktu przedszkolnego bardzo chętnie bawią się na placu zabaw. Pod czujnym okiem nauczycielek pokonują tor przeszkód. To poważny wysiłek, ale też wielka radość dla dzieci. Duże brawa dla wszystkich!

Czarodziejki i czarodzieje

Szesciolatki z grupy 0A wzięły udział w kolejnej edycji akcji „Najdłuższa Książka Świata” organizowanym przez stowarzyszenia działające przy Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zadaniem dzieci bylo wykonanie ilustracji do tematu ,,Czarodziejki i czarodzieje".

Kubusiowi Przyjaciele Przyrody

Dzieci z grupy 6 – latków „0A” wzięły udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Przyrody”. Dzieci poznawały podstawowe zasady ochrony środowiska i recyklingu. Uczyły się szacunku do roślin i zwierząt, dbałości o właściwe odżywianie oraz aktywne spędzanie czasu. Zapoznały się również z zagadnieniami związanymi z podstawami oszczędzania pieniędzy w kontekście dbania o naturę i odpowiedzialnym gospodarowaniem jej zasobami. Program wzbogacony był przez edukacyjne filmy oraz audiobooki . Realizowane zadania pozwoliły wprowadzić dzieci w piękny świat natury i były przygodą pełna zabaw i twórczych pomysłów. Na zakończenie otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający udział w programie.

Zabawa karnawalowa w przedszkolu

Dzieci z obu grup przedszkolnych przebrane w stroje karnawalowe bawily sie w rytm muzyki przebojow dzieciecych ( gr. B - 30. 01. a starszaki z gr. A - 01.02.) Zabawy taneczne w sali gimnastycznej prowadzil pan Waldek. W salach czekal na dzieci slodki poczestunek i dalszy ciag zabaw pod kierunkiem p. Eweliny, p. Malgosi i p. Marysi. Dziekujemy rodzicom za przygotowanie swoim pociechom pieknych strojow.

Wigilia naszych przedszkolakow

Zrobiło się u nas świątecznie. W poniedziałek 21 grudnia w obu grupach przedszkolnych choinka była ubrana, dzieci pięknie wystrojone i udekorowany stół. Wszyscy czekaliśmy na rozpoczęcie naszej wigilii. W podniosły nastrój wprowadził nas koncert kolęd w wykonaniu naszych przedszkolaków z grupy A. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie mogliśmy się przytulic i podzielić opłatkiem, ale szczere życzenia wystarczyły.
Życzmy Wszystkim, aby ten świąteczny czas był wyjątkowy. Mimo ograniczeń jakie mamy, niech się spełnią Wasze marzenia. Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w każdym dniu Nowego 2021 Roku!