Matlandia

zawodowcy

Ważne telefony

800 800 605
Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 080 222
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

J A D Ł O S P I S dla Punktu Przedszkolnego