im. Adama Mickiewicza w Rzeszowie

Obiady

Regulamin świetlicy

Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej

Osoby upoważnione do odbioru dziecka ze świetlicy szkolnej

Informacja dla Rodziców

UWAGA!

Zgłoszenia na obiady na rok szkolny 2020/2021 będą od 27.08.2020 r. drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 17 748 20 12. Formularz (karta zapisu dziecka na obiady) dostępny jest TUTAJ oraz u wychowawców klas (1 września).

Płatności za obiady należy dokonywać na konto nr:

42 1020 4391 0000 6402 0187 6630 - Bank PKO BP

W tytule przelewu należy wpisać „obiady – imię i nazwisko ucznia oraz klasa”.

Obiady

Uczniowie korzystający z obiadów finansowanych przez MOPS oraz GOPS korzystają z obiadów na podstawie okazanych decyzji.

DO DNIA 21.06.2021 BĘDĄ PRZYJMOWANE ODPISY ZA OBIADY ZA MIESIĄC CZERWIEC W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 1 W RZESZOWIE ORAZ W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM PRZY SP1.

Informacja dla rodziców

Opłata za obiady w miesiącu czerwcu 2021r. w szkole

wynosi:

68,00 zł (17 dni x 4,00 zł)

Opłata za posiłki w Punkcie Przedszkolnym

(śniadanie + obiad + podwieczorek)
w czerwcu 2021r. wynosi:

110,00 zł (20 dni x 5,50 zł)

Opłata za śniadanie + podwieczorek wynosi:

30,00 zł (20 dni x 1,50 zł)

Opłaty proszę dokonać do 04.06.2021 wyłącznie przelewem

Osoby ubiegające się z dofinansowania z MOPS-u będą mogli korzystać z posiłków po wcześniejszym okazaniu aktualnej decyzji.

Nieobecność na obiedzie będzie uwzględniona w postaci odpisu i zwrotu kosztów wyłącznie w wypadku zgłoszenia tej nieobecności do godz.14:00 dnia poprzedzającego nieobecność.
Odpisu za niewykorzystane obiady dokonuje intendentka odliczając odpis od wpłaty za następny miesiąc.

Zgłoszenia należy dokonywać osobiście lub telefonicznie

u intendentki w godzinach 8:00 - 14:00 (tel. 17 748 20 12)

w sekretariacie szkoły w godz. 7:45 - 15:00 (tel. 17 748 20 20)

"DAROWIZNA" W TYTULE WPŁATY

NR KONTA 80 1020 4391 0000 6002 0144 8372

SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 W RZESZOWIE UL. BERNARDYŃSKA 4

Dzienny rozkład zajęć

W naszej świetlicy obowiązuje ramowy rozkład dnia, który warunkuje prawidłową realizację założeń programowych. Jest dostosowany do wieku i specyficznych potrzeb dzieci, do warunków lokalowych, zachowuje właściwe proporcje między zajęciami, przewiduje odpowiednią ilość zajęć na świeżym powietrzu, jest elastyczny.

Podczas zajęć świetlicowych dzieci poznają rozmaite formy spędzania wolnego czasu, mają okazję do wykazania się swoimi umiejętnościami, mogą rozwijać zdolności i zainteresowania.
Uczą się przestrzegania norm i zasad obowiązujących w grupie.
Mogą także zjeść smaczny obiad w szkolnej jadalni.

Świetlica jest przyjazna i "otwarta", dlatego też wszyscy uczniowie naszej szkoły wiedzą, że mogą w niej atrakcyjnie i bezpiecznie spędzić czas.

6:45 -  7:45

- zbiórka dzieci

- zabawy dowolne w kącikach, rozmowy w grupach

- przygotowanie do zajęć

- przygotowanie do obiadu

- obiad i zjedzenie posiłku przez dzieci, które nie korzystają z obiadów

- zajęcia zorganizowane: zabawy ruchowe, czytelnicze, plastyczne, muzyczne

- odrabianie zadań domowych / ciche czytanie literatury dziecięcej

- nauka własna

- zajęcia plastyczno-techniczne

- zajęcia przygotowujące dzieci do udziału w konkursach pozaszkolnych

- zabawy sportowe na powietrzu

- popołudnia filmowe: ogłądanie bajek, słuchanie bajek i piosenek z magnetofonu i CD

- zajęcia według zainteresowań dzieci

- odpoczynek i zabawy dowolne

- porządkowanie sal świetlicowych

Dzienny rozkład podlega modyfikacjom zgodnie z aktywnością i zainteresowaniami dzieci.

WAKACJE 2021

Czekamy na wakacje

Nasza gromada świetlicowa z niecierpliwoscią oczekuje wakacji. Piękna pogoda pozwala na zabawę na świeżym powietrzu. Plac zabaw i boisko szkolne to teraz najbardziej zajęte miejsca. Pamiętamy o bezpiecznej zabawie i czekamy na wakacje.

Zajęcia w świetlicy

W świetlicy życie toczy się pełna parą! Efektem kolejnego konkursu plastycznego są piękne prace, poświęcone mamie i tacie. W ten sposób składamy podziękowania naszym rodzicom. A ujawnione talenty plastyczne  zostały nagrodzone.